Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen Milánóban élni?

Milyen Milánóban élni?

Figyelt kérdés
Olasz kéttannyelvűs vagyok, és mostanában elkezdtem gondolkozni azon, hogy mennyire reménytelenség van ebben az országban, és Észak-Olaszországban kellene szerencsét próbálnom. Sűrűn nézegetem a Google Street View utcaképeit Milánóról, és egy eléggé szimpatikus városnak tűnik így. Mesélnétek róla (tapasztalatok), hogy milyen?
2011. márc. 14. 19:34
 1/3 anonim válasza:
100%
Mint bármelyik szaros, hugyos nagyvárosban, csak itt ordenáré olaszok ordibálnak hozzá egész nap. Nézd meg a nyolckert, képzeld hozzá, hogy rendezettek a házak, meg a járda, oszt kész is!
2011. márc. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tade ***** válasza:
100%
Hat kedves elso, nyockert te ne hasonlitsd Milanohoz, ha mar hasonlitani akarod egy olasz varoshoz, akkor hasonlitsd Napolyhoz, vagy Palermohoz. Milano szerintem egy tok atlagos, normalis nagy varos. Azert mert a divat fovarosa egy valag exkluziv ulettel, attol meg szemely szerint nem vonz. A foteren es a szekesegyhazon kivul szerintem nincs semmi extra. Munka viszonylatban viszont eleg jo, mert sok a lehetoseg. Ha szep tortenelmi varosban szeretnel letelepedni en szemely szerint Romat, Firenzet, Veronat, Genovat mondanam- Ezen kivul gyonyoru meg Bolzano, Trento, Merano, Bologna, Ferrara, ... legalabb is en ezekben a varsokoban mar megfordultam es otthagytam a szivem egy reszet mindegyikben.
2011. ápr. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Melléállok az előttem szólóhoz.

Ha el tudod fogadni a természetesen nem minden olaszra jellemző megbízhatatlanságukat, harsányságukat (inkább Dél Olaszországra jellemző), akkor Olaszország a világ legcsodálatosabb tájéka, amiről mindig is álmodtál, mint külsőségeiben, mint kultúrájában. Mi csak látótávolságban kulloghatunk utánuk - sajnos...

2012. jan. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!