Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan lehet eljutni Budapestr...

Hogyan lehet eljutni Budapestről Sepsiszentgyörgyre legegyszerűbben?

Figyelt kérdés
Na persze a legkedvezőbb áron, és viszonylag kényelmes körülmények közt.
2009. febr. 21. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Autóstoppal!

-illéspityu-

2009. febr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak menetrendszerinti járatok ha jól tudom a Népstadiontól és természetesen vannak vonatok is.

Amúgy meg Google a barátod.

2009. febr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Na persze a legkedvezőbb áron, és viszonylag kényelmes körülmények közt." Továbbá a legegyszerűbben!

Ennek tényleg csak az autóstop felel meg! Így akár ingyen is odajutsz. A busz vagy vonat 10-15ezer forint körül lesz.

Én annakidején körbestoppoltam Közép-Európát. Rendes emberek élnek itt és elvisznek oda ahová akarod!

2009. febr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Autóbuszok már nem a Népstadiontól indulnak, mint régen, hanem a Népligetől a Volánbusz pályaudvarról. Ott érdek lőj, mert vannak és indulnak onnan Mercedes mikrobszok is, amelyek házig visznek és sokkal kényelmesebbek, mint a busz. Az autóstoppot nem javaslom, mert ellentétben a nálunk megszokottól, ott az utasok ki szokták fizetni a buszjegy árát a sofőrnek és el is várják azok akik felvesznek. Még így is gyorsabb és kényelmesebb ugyanannyi pénzért, mint a busz. Viszont lehet, hogy sokáig kell várni, míg felvesz valaki és ha lehet én inkább profi sofőrrel utazom ezért választom az autóbuszt, vagy ha több a pénzem akkor a mikrobuszt. De te döntesz.
2009. febr. 22. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Budapest-Bukarest repülő

Bukarest-Sepsiszentgyörgy vonat/busz

2015. márc. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!