Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonba busszal nem megy...

Londonba busszal nem megy valaki március végén, vagy április elején? Angol nyelv nélkül elmernétek indulni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 16:44
 1/7 Adri baba ***** válasza:
Elindulni elmerek,de minek????Megélni nem fogsz tudni!!
2011. márc. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy jó tanács: NYELVTUDÁS NÉLKÜL NE! Nem fogsz tudni dolgozni! Most már a takarítóknak is erős alap
2011. márc. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1 repulovel sokkal olcsobb. 2 nyaralni nem kell nyelvtudas.
2011. márc. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én április 9-én megyek busszal.
2011. márc. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

turistaként nem kell a nyelvtudás (akkor sem árt amúgy)

de ha ott akarsz valamit dolgozni akkor nem éri meg elmenni nyelvtudás nélkül

persze meg lehet próbálni csak készülj fel a csalódásra kalandvágyból nyugodtan menjél

2011. márc. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ott sincs kolbászból a kerítés...London tele van már nagyravágyó magyarokkal -és egyéb külföldivel-, akik nyelvtudás nélkül azt várják, hogy majd ott meggazdulnak. Ha ez a terved, sok sikert, de szerintem előtte tanulj egy kicsit angolul.
2011. márc. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
fölösleges busszal menned,árban nagyjából ott van ahol egy wizzair,easyjet,de rajtad áll a dolog,én idén voltam kint 2 hónapot Londonban,de inkább egy kisebb városba mennék,zsúfolt nagyon,tele van bevándorlóval akik vmi értelmetlen angolt beszélnek mindenféle nyelvtan nélkül. Alapfok már kötelező szinte minden munkához,bár kivétel akad,lásd egy ismerősöm aki 9-től 7-ig dolgozott egy autómosóban ahol még a min.bérnél is kevesebbet fizettek neki
2011. márc. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!