Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek mannyire érdemes...

Szerintetek mannyire érdemes az adriai tengerhez utazni horvátországon keresztul?

Figyelt kérdés
pontosabban az uti költségekre nézve kérdem , az autopálya dij stb. miatt, vagy érdemesebb repulövel / buszal utazni?
2011. márc. 23. 12:44
 1/5 A kérdező kommentje:
nyáron szivesen elmennék a tengerre, és gondoltam megkérdem a vélemenyeteket :)
2011. márc. 23. 12:45
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi voltunk Brac szigeten, odafelé 10 órás volt az út, nagyon hosszú!! Nem mondanám,hogy drága a pálya, cserébe megnézheted,hogy egyes országokban még tudnak autopályát építeni.

Míg nálunk egy szaros alagút építése sem megy ezek hegyeket vástak át, meg egy rakás óriási hidat építettek.

De ha legközelebb mennék, az istriai részre mennék, az csak 6 óra.

Brac nagyon unalmas és drága a komp is drága , nem lehet csak úgy átruccanni Splitbe. A szállás sem érte meg.

Én rengeteg helyen voltam már életem során, a fél világot ejártam és ár-érték arányban Egyiptom és Tunézia volt a csúcs, meg Finnország.

2011. márc. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszod!!!!!!!!! amugy istria-ra gondoltunk, és lehet megprobáljuk..
2011. márc. 30. 18:08
 4/5 anonim válasza:

megéri,megéri,megéri,megéri,megéri,megéri,megéri,megéri!


De nem mindegy hova mész! ha gyerekekkel vagy sziklás,mély tengerpart kizárva mint pl.:Vir!Ha homokos tengerpartra més mint pl.:Rab ott a gyerekeknek jó csak a felnőtteknek kínszenvedés a lassan mélyülő víz ráadásul az állatvilág is 2 fajból áll ellentétben a halakban,rákokban gazdag sziklás vizekkel.Próbáld meg a kettőt keresztezni.


Ja és repcsivel ne (az se biztos hogy mindenhova megy) inkább az autót javaslom és az autópályát!

2011. ápr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. Nincsenek gyermekek csak 2 en vagyunk, 1 éves házasok és fiatalok :) .

szivesen bejárnám a fél világot :))

2011. ápr. 15. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!