Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit lehet csinalni a Frankfurt...

Kiroland kérdése:

Mit lehet csinalni a Frankfurti repuloteren 6 oran keresztul?

Figyelt kérdés

Agusztus kozepen utazom L.A.-bol Budapestre es Frankfurtba szallok at 6 oram lesz ra. Nem tudja valaki hogy van valami internet kavezoszeruseg vagy szamitogepek esetleg mas elfogatsag.


16/F


2011. júl. 27. 03:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Van reptéri körbe vezetés, pont ilyen unatkozó embereknek. megmutatják a repteret, olyan helyre bevisznek ahova normál utas nem mehet be stb...


[link]


itt még más dolgokat is nézhetsz, elég nagy a transzfer része is. habár én eddig mindig kisgyerekkel várakoztam órákat ott, így velük max egy egy kávézót tudunk megézni.

2011. júl. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne éld bele magadat nagyon a 6 órába. Nekem a múltkor 4 órám lett volna, én is rengeteget gondolkodtam, de a gépem végül rengeteget késett, valami gáz volt a beszállásnál. Végül 1 órával a kapcsolódásom előtt érkeztünk meg, úgy hogy már rohantam, hogy elérjem a check in-t, no meg tök idegen repülőtér volt, így azt sem tudtam pontosan hova kell menni. Szerintem ha 6 órád lesz, akkor is simán elmegy... Frankfurtban még nem jártam, de az elmondottak szerint hatalmas repülőtér. Ha csak körbenézel mindent, esetleg ahogy előttem írták vezetéssel is, aztán beülsz kicsit egy internet kávézóba (ha van laptopod még lehet ingyen is van, ha fogyasztasz valamit) és már el is ment 4 óra, mehetsz checkolni. :)
2011. júl. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat
2011. júl. 28. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!