Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik módszerrel lenne olcsóbb?

Melyik módszerrel lenne olcsóbb?

Figyelt kérdés
egyik ismerősömhöz megyek Szlovákiába,kb olyan 350-360 kilométerre lakik tőlem,vagy haverommal megyek kocsival,vagy busszal vagy vonattal, van opel és toyota is a havernak,én olyan 15-20 ezret gondoltam hogy adok neki,melyikből jönnék ki olcsóbban?
2011. márc. 26. 12:44
 1/1 anonim ***** válasza:

magyar benzinárakkal kiszámolod, hogy hány ft-ba kerül ekkora távra a benzin és elosztod annyival amennyien mentek és annyit adsz majd a fuvarért

Nekem első hallásra így a 15 ezer tűnik korrektnek..


a nemzetközi buszközlekedés szlovákiába elég rossz, gyakorlatilag közvetlen busz csak pozsonyba meg kassára megy, de még kassára is csak "malév(!!!) buszt tudok


a vonat elég olcsó, de attól függ, hogy szlovákián belül merre kell menned

Pozsonyig egy oda vissza jegy 4000 ft kb, Kassára oda vissza meg 6 ezer kb

úgy éri meg ha csak addig veszel pesten vonatjegyet ameddig megy a vonat és átszállásnál meg külön belföldi vonatjeggyel mész tovább és így olcsóbb

a belföldi szlovák vonat kb ugyanannyni mint a magyar.


ha elvinne haver 10 15 ezerért és ezt meg tudod vele beszélni akkor sztem úgy jársz a legjobban, de ahhoz, le kellett volna írnod, hogy pontosan hova mész és akkor konkrétabb dolgokat is tudtam volna írni

2011. márc. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!