Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen kabátot vigyek magammal...

Milyen kabátot vigyek magammal Rómába május első felében? Milyen idő van olyankor?

Figyelt kérdés
Azok válaszát várom, akik jártak ebben az időben Rómában.
2011. ápr. 13. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
kabát nem kell!!jo idö van!!
2011. ápr. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Max egy könnyû széldzsekit vigyél, azt is csak azért, hogy késø este/hajnalban ne fázz, de valószínûleg nem lesz rá szükség.
2011. ápr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell kabát! :-) Én február végi időben voltam Rómában és mikor kisütött a nap, majd megsültem 2 db pulcsiban. Persze akkor még kellett kabát estére, illetve ha fújt a szél. De májusban már 99%, hogy nem kell.
2011. ápr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. ápr. 13. 13:47
 5/5 anonim ***** válasza:

azért vigyél kabátot mert tényleg reggel vagy este fázhatsz, de mindenképpen vékony de vízhatlan legyen a kabát

vagy azt mondom, hogy egy vastagabb pulcsi vagy melegítő(k) és egy jó esernyő, mert esni fog, az, hogy ott nem esik az eső, az csak július, aug

2011. ápr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!