Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kimehetek nyáron haverokkal...

Kimehetek nyáron haverokkal külföldre ha még nem vagyok 18 éves?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
persze
2011. ápr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyik országban, és milyen munkára, milyen céghez. Nem mindenhol alkalmaznak 18 év alatt.
2011. ápr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
persze,hogy kimehetsz..
2011. ápr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem dolgozni szeretnék, csak pár haverral (ők sem 18 évesek)kitaláltuk hogy jó lenne valahova kimenni egy pár napra.
2011. ápr. 17. 18:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Kimehettek..A fiam 16 éves kora óta egyedül utazik Anglia és Magyarország között.Soha nem volt semmi gond.A lényeg csak egy: Legyen érvényes megfelelő íratod.Útlevél vagy személyi..Jó szórakozást nektek,
2011. ápr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

1-2 helyen olvastam hogy kellhet szülői bele egyezés. Enélkül akkor nem is mehetek ki?

2011. ápr. 17. 22:28
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 19:01 vagyok

Én írtam,hogy a fiam 16 éves kora óta egyedül utazik Anglia és Magyarország között..(rendszeres utazó)

Először mi is azt hittük,hogy kell egy szülői írásos engedély.El is mentünk még a követségre is,hogy adjanak egy olyan nyomtatványt amit ki tudunk tölteni,és a fiam viheti magával..Csak néztek,hogy mit is akarok..Soha nem írtunk semmi papírt,és soha nem kértek semmi papírt..

Arra figyeltek csak,hogy legyen érvényes útlevele,vagy személyije..

2011. ápr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2011. ápr. 18. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!