Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen Bosznia? van 1 olyan...

Milyen Bosznia? van 1 olyan lehetőségem, h kimehetek Szófiába 10napra. és nemtudom h megéri-e mert döntenem kell London/Szófia. SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

SeEGítS!!!

milyen idő van ott?

milyen nyelven beszélnek?

+ 1-2 infó


2010. ápr. 27. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szófia nem Boszniában van, hanem Bulgáriában.
2010. ápr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Juj, ez nagyon durva volt!!!!!!!! Bosznia-Szófia!! :D:D:D:D


fuckyeahgyakorikérdések-gyanús...

2010. ápr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

jajj jóvan na

elírtam

boccs

2010. ápr. 27. 16:48
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a kettő közül Londont választanám. Az indok csupán az, hogy én úgy gondolom az egy kicsit magasabb költségvetésű út lenne, és nem mindennap adatik meg a lehetőség. (Legalábbis nekem nem) Szófiába nagyon olcsón lehet már vonatjegyet kapni. Amúgy Bulgária jó hely, jó meleg van, de ugye Szófia nagyon nem tengerparti város, szóval ez nem biztos hogy annyira előny :)
2010. ápr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Mielőtt megfogalmazol egy kérdést, nem ártana utána nézned, mi hol van, vagy böngészhetnéd a világatlaszt. Szófia Bulgária fővárosa.


Szóval London is tervben van?

Én - ha minden igaz - őszi szünetben megyek majd az angol fővárosba. Sokkal inkább azt ajánlom, mint Szófiát. Nem túl ismert, a nyelvezet miatt is nehézkes lehet az ott lét, bár gondolom, az angolt ott is beszélik, csak nem úgy, mint Londonban.

Én Angliát választanám a helyedben, nem egy ismerősöm volt kint és eddig egy sem csalódott. Ráadásként még a nyelvet is gyakorolhatod.

Az idő esős, szerintem olyan 20 °C körül lehet a hőmérséklet, szóval esernyőt mindenképp vigyél. :)


Bulgáriára nézve, nos, nem tudom. Szerintem az időjárás hasonló, mint nálunk, Magyarországon. Bár délkelet-Európa, szóval pár fokkal lehet melegebb. Bolgárul beszélnek.


Ja és ha nem volt elég kielégítő a válasz, Wiki néni a barátod/nőd. ;)

2010. ápr. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is inkább Londonba mennék :D

Bulgáriában kb olyan idő van mint itt/nálatok.

Bolgárul beszélnek, ami hasonlít a szerbhez, horváthoz.

2010. ápr. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!