Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában mennyi saccperköbö...

Angliában mennyi saccperköbö a megélhetés?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt lakásbérlés, rezsi(nagy átlagban), kaja...stb? Férjem szeretne kimenni, mert úgy gondololja ott kint többet kereshetne és tudna haza is küldeni pénzt. Szerintem az a 900/1000 font nem egy olyan hajde összeg egy családos embernek, ha figyelembe vesszük, hogy adózni és megélni is kell ott kint. Itthon meg két pici gyerek van....
2011. ápr. 21. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a lakást a saját keresetéből kell biztosítania, akkor nemigen fog tudni spórolni. A lakásbérleti díjak havi 400 fonttól a csillagos égig terjednek.
2011. ápr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ.

-Anglián belül hol akar lakást bérelni,hol akar dolgozni

-Tud angolul? Mert ha nem akkor saccperköbö a megélhetés NULLA. Nyelvtudás nélkül nem lesz állása,így se szállás,se kaja,se pénz..

-Ha tud jól angolul akkor leírom,hogy mi mennyibe kerül általában..(egyébként a létminimum olyan kábé 840 font havonta,és ez a gyakori bér egy segédmunkásnak)

2011. ápr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom a férjednek, h ha van otthon munkája, akkor inkább maradjon, mert nagyon lecsökkent a munkalehetőségek száma. Nem is fizetnek annyira jól, h magát meg titeket külön háztartásban eltartson. Én is sokat szenvedtem egymagam az elején, rossz lett volna, ha még mást is támogatnom kell.
2011. ápr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha itthon is el kell tartania még egy háztartást, az már nehezebb dió az biztos. Én egyedül vagyok itt, otthon csak a szüleim vannak(nekik szoktam küldeni kb. 300-350 fontot kéthavonta.). Itt csak mi vagyunk ketten az észt barátnőmmel egy garzonlakásban. Én informatikusként dolgozom, ő pedig irodai asszisztens. Azt mondhatom, hogy nekünk bejött az angliai élet, de nekem könnyű volt, nem volt Magyarországon semmi, a szüleimen kívül, akit otthon hagytam volna. Ha lenne családod, akkor csakis akkor vállalnám be, ha tényleg nem lenne más választás.(Pl. Hitelfizetés)
2011. ápr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a 900/1000 font/hó az egy személyre elég idekinn, de eltartani az otthoniakat, arra sajnos kevés, legalábbis szerintem.
2011. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az hogy egyes szupermarketekben milyen árak vannak, itt tájékozódhatsz: [link]
2011. ápr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Én is így gondoltam a dolgot. Ott sincs kolbászból a kerítés.
2011. ápr. 21. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!