Kezdőoldal » Utazás » Európa » Megélhetés az Egyesült Királys...

Megélhetés az Egyesült Királyságban? (Wales)

Figyelt kérdés

Sziasztok, adódott egy féléves szakmai gyakorlati lehetőség egy Cardiff melletti településen. A kérdésem az lenne, hogy Walesnek ezen a részén hogy lehet kijönni havi 600 font fizetésből? Gondolok itt az albérletre (egy kis szoba rezsi költségekkel), kaja, szórakozás/kikapcsolódás.


Nem feltétlenül Cardiffban élők válaszát várom, mert lehet itt nincsenek is, de aki élt már az egyesült királyságban, írjon pár szót.


Köszönöm a válaszokat.


2011. jan. 28. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
heti 150 font csak a szallas, kis szoba. az havi 600 font. masra nem jut.
2011. jan. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Niggagirl válasza:
Igaza van az előttem írónak a 600font csak az albérletre elég. A kaja olcsó kb. mint itthon csak nagyobb a választék. Ruhát is kilehet fogni vannak jó kis outletek és leárazások. Szórakozást sajna nemismerem.
2011. jan. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ne mondjatok mar ilyen hulyesegeket gyerekek!!!

En havi £800-bol kocsit tartok fent, es 5 honapos kisfiam van!! A szallas itt Cardiffban (megthogy en itt elek) £250-300/HONAP. Ha Cardiff mellett laksz, akkor meg olcsobb. A kajaarak ( tesco extra, az a legnagyobb) ugyanazok mint magyarorszagon, csak par dolog dragabb, de a hus olcsobb. Cigi, pia meregdraga, tehat a szorakozast kell meggondolnod. Ne parazz, havi £600-bol ki fogsz jonni, ha jossz, dobj egy privatot, ha tudok segitek.

2011. márc. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja bocsi (elozo vagyok), az tefelejtettem, hogy a £250-300, az csak egy szobara vonatkozik, de rezsivel egyutt. Belvarostol 15-20 percre gyalog, pl Rooth, vagy Grangetown varosreszek.
2011. márc. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!