Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha Au Pair-ként megyek Angliáb...

Ha Au Pair-ként megyek Angliába, milyen papírokra, okmányokra van szükségem? Mit kell elintéznem?

Figyelt kérdés
Az erkölcsi bizonyítványomat már megigényeltem, ezt a család kérte. Másról azonban nem beszéltek. Kell olyasmi, mint pl. valami egészségügyi külföldi tb vagy mittoménmi? Ha igen, hol tudom elintézni? Au pair-ek, ti még mit vittetek, mit intézetek utazás előtt? Köszi:)
2011. máj. 3. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

-kell még

-N.I.number card (ezt itt kint tudod személyesen elintézni)

-bankszámlaszám( ezt is itt kint tudod elintézni..

2011. máj. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A család tb-je alapján te is kapsz egészségügyi ellátást. Azért az nem árt, ha a háziorvosod teljes nevét és címét felírod magadnak, ha nem tudod fejből, azt tőlem kérdezték.

Egészségügyi alkalmasságit ha az ügynökség nem kért tőled, akkor már nem is kell.

Útlevél nem árt továbbra sem, hiába EU.

És vigyél sok tampont, mert kint nagyon drága.

2011. máj. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Okés, erre a TB dologra voltam a legkíváncsibb, de akkor oké, ha a család TB-je alapján jár nekem is az ellátás. A házidokimnak meg megvannak az elérhetőségei, neve, címe stb szval az nem gond. LOL oks viszek sok tampontXD
2011. máj. 6. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!