Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bosznia Hercegovinában milyene...

Bosznia Hercegovinában milyenek a körülmények, és az életszínvonal Magyarországhoz viszonyítva?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, h az átlagpolgárok milyen színvonalon, körülmények között (pl. lakások komfortfokozata stb.) élnek, mekkora a szegénység, és hogy ez első sorban miben nyilvánul meg.

Ha esetleg vki tudna linkelni vmi jó úti beszámolót, fényképsorozatot, azt is megköszönöm!


2011. máj. 8. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
fos
2011. máj. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Röviden tömören igen: fos.
2011. máj. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Abból indulj ki hogy a munkanélküliség idén márciusi adatok szerint 45%
2011. máj. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Hát fosnak nem nevezném, de nem jó. Élni nem élnék ott, de egyszer úgy szívesen körbenéznék ott rendesen.

Csak akkor szoktam arra járni mikor horvátba megyek. Nekem nincs semmi bajom B-Hval. Balkánnak balkán, de nem vészes. Kedvesek az emberek, van minden a boltban, étteremben is normális, jó kaját adnak, azt utak jók (szerintem sokkal jobbak mint nálunk, bár autópálya nem nagyon volt). Persze látni szétlőtt házakat, romokat, de szerintem ez ott már a helyi folklór része. Nyelvet nem nagyon beszélnek. Néhányan akik korábban az NSZK-ban dolgozhattak, tudnak valamennyire németül, és a fiatalok között is akad néha egy-két csekély angolos.

2011. máj. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
De átutazóban lenni egy ilyen országban teljesen más, mint ott élni és tapasztalni az életszínvonalat. Afrikába is nagyon sok turista megy, és ott is vannak jó éttermek és szállodák, mégis a világ legelmaradottabb része.
2011. máj. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Még csak 2x mentem át autóval.

Gyönyörű tájak és nagy szegénység az egyik útvonalon és

még gyönyörűbb tájak és gazdagság egy másik útvonalon!

Üzemanyag kb.: 1 Euró/liter

2011. máj. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nagyon nagy a szegénység, nem kicsit durva élmény, amikor átmész Boszniából Horvátba. Teljesen más világ a kettő. Én is csak autóval voltam, rövid tapasztalatom az, hogy a nagyobb városok koszosak, a vidék viszont mesés :)
2011. máj. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!