Kezdőoldal » Utazás » Európa » Magyarországhoz legközelebb...

Magyarországhoz legközelebb hol van homokos tengerpart?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Olaszország, pl Bibione. mi ott voltunk.Pesttől kb 650 km, végig pálzán mész és az az igazi homokos tengerpart vár.
2011. jún. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem. És pl. Horvátországban nincs homokos rész?

Mennyibe kerül Bibionéban egy szállás?

2011. jún. 29. 22:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Horvátországban az a klasszikus finom homokos part nem nagyon van.Az a kevéske ami van,mindenki ott tolong.OMIS homokos,Rab szigeten is van állítólag.De találtam egyszer egy honlapot ami felsorolta a homokos partrészeket.Viszont kristály tiszta a tenger.Ha homokos tenger partot szeretnél inkább Olaszországot vagy Görögországot válaszd.Görögország messze van,igy marad Olaszország.Magyarországhoz legközelebb GRADO van.
2011. jún. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ahol homokos part volt de eleg parányi Horvátban az Krk szigete, ezen belül is Baska városa. Gyönyörű de nem hasonlíthatű össze az olasz homokos partokkal.Mikor Bibionéban voltam, itt, ezen az irodán keresztül foglaltunk szállást. Átlehet tenni az oldalt magyar nyelvűre is, és volt egy magyar csaj akivel mi tartottuk a kapcsolatot, valószínüleg most is van magyar alkalmazottjuk. Nézz szét az oldalon, de valószínüleg itthon is találasz ottani ajánlatokat.

[link]

2011. jún. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! És autóval vagy vonattal érdemesebb kimenni?
2011. júl. 1. 15:07
 6/6 anonim ***** válasza:
mi autóval voltunk mindkét helyen. a vonatösszeköttetést nem ismerem. lehet van buszjárat is esetleg
2011. júl. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!