Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van közvetlen busz vagy...

Van közvetlen busz vagy vonatjárat?

Figyelt kérdés
Pécsről szeretnék eljutni Bécsbe. Nem találtam közvetlen járatot csak úgy, ha előtte felmegyek Pestre és onnan ki Bécsbe. Beírtam googleba utánanéztem de hátha csak elkerülte a figyelmem ezért kérem a ti segítségeteket
2011. máj. 10. 13:42
 1/2 anonim válasza:
57%
Vonat biztosan nincs. Minimum Kelenföldön át kell szállnod. A buszban nem tudok segíteni
2011. máj. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Van közvetlen vonat, de az időpontja nem a legjobb: 16.14-kor indul Pécsről és 22.56-kor ér Bécsbe. Visszafelé Bécsből 07.02-kor indul, Pécsre 13.26-kor érkezik. De ha máskor akarsz menni, simán átszállsz Kelenföldön, abban nincs semmi macerás (lemész az aluljáróba, és feljössz annál a vágánynál, ahonnan a bécsi vonat megy).


Vonatmenetrendet nem Google-ban, hanem itt érdemes nézni: [link] Itt a keresőbe beírod: honnan: Pécs, hová: Wien, és ott lesz minden. :)

2011. máj. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!