Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a cseh-busz társasággal?

Figyelt kérdés
Svájcból akarok karácsonykor hazautazni két hétre, és kedvezőek az áraik. Van valakinek tapasztalata? Megbízhatóak?
2011. okt. 5. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Anyukámék utaztak velük többször. habár Frankfurtba és vissza.

elég szükös a hely azt mondták pl más buszokon kicsit több hely van. prágában át kellett szállniuk.

2011. okt. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

Nekem egyszer volt "kapcsolatom" velük,de soha többé.Mivel én is olcsónak találtam az árait,és utálok repülni,így nekem is ők lettek volna jók.Még júniusban akartam helyet foglalni,mert azt hittem úgy megy mint a repülőjegyeknél.Minél korábban veszed,annál olcsóbb.Felvilágosítottak hogy túl korán érdeklődöm,és ha decemberben akarok utazni akkor október 1-től érdeklődjem.Akkor fogják árulni csak a jegyeket.Október 1-én már reggel 7-kor telefonáltam,hogy foglaljak jegyet.Közölték,hogy sajnálják,de minden jegy elkelt. Egy kicsit pipa lettem,mert nyár alatt többször hívtam őket,és mindig október 1-ét mondtak.Azon a napon már nem volt szabad jegy..

Soha nem próbálkoztam velük többé,mert ezzel le is írták magukat.

2011. okt. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én London és Budapest között szoktam velük utazni, eddig még semmi gond nem volt. Viszonylag pontosan érkezünk, normális időközönként megállunk, útközben van ingyen kávé-tea, üdítőt és nassot venni lehet, egyetlen gond, hogy a lábhely kicsi, a fejed fölötti csomagtartó meg annyira kicsi, hogy akár ne is lenne, úgyhogy maximum övtáskában fontosabb dolgokat és kaját-innit viszek most már fel.
2011. okt. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mikor Prágából Pilsenbe szerettünk volna utazni. A barátom odament a hagyományos (valószínű állami vállalat) kasszához jegyet venni, de a pénztáros csak egy cetlire bökött, hogy kb. 2óra múlva jön busz. Kissé kibuktunk, de megláttam lejjebb egy nagy sárga buszt, gondoltam, hátha tudnak segíteni, erre az volt ráírva hogy Pilsen, nagyon megörültünk, ráadásul még angolul is beszéltek, sőt a jegyárak is kedvezőbbek voltak mint amit kinéztünk. Így felszálltunk a buszra, aminek kényelmesek voltak az üléseik és még a lábamnak is volt hely (180cm vagyok). majd elindultunk és elkezdtek újságokat osztogatni, kérdezték, hogy kérünk-e kávét, lehetett venni náluk üdítőt,aztán mindenki kapott fülhallgatót és lehetett filmet nézni, de volt rádió is, ingyen wifi is van. Elég sok helyen jártam már, de egy kicsit megdöbbentem, hogy ilyen busztársaság is van. Csak jót tudok róluk mondani, de sajnos bárhová is utazol, vagy Prágából indul, vagy érinti, tehát elég nagy kitérőt is tehet.Pontosan indultak és érkeztek is, tehát csak ajánlani tudom.
2011. okt. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha vonattal mész jobban jársz. Tömöttek a buszok nagyon.
2011. okt. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!