Kezdőoldal » Utazás » Európa » Korfu Sidari szép hely?...

Korfu Sidari szép hely? Éjszakai élet milyen? Tengerpart tiszta? Stb.

Figyelt kérdés

Minden érdekel róla nehogy úgy járjak mint tavaly és megbánjam a döntésemet!:/

-Sok szép helye van amiket érdemes látni?

-Az éjszakai élet kimerül az éttermek körüli nyüzsgésben vagy vannak bárok,szórakozóhelyek,"tipikus görög" ajándék boltok is?

-A tenger tiszta, átlátszó vagy dzsuvás és 2cm-ig se lehet lelátni?Ahol tavaly voltam elég koszos volt és ilyen mindenféle "gally" volt a vízbe.Halakat nem lehetett látni és kagylót még kevesebbet mint a Duna parton...Itt hogy van ?Búvárkodni lehet?(nem profi felszereléssel csak egy búvarszemüveggel szétnézni)

-Sok a magyar turista?

-Meleg a víz julis-augusztusban?

-A város szépen van kiépítve vagy koszos lepukkant házak vannak?


2011. máj. 16. 19:46
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
hát igen én is ettől félek :/ énis sok helyen voltam már Görögországban , tavaly NeiPoriba voltunk és hát nagyon nem tetszett :/ kis falucska, koszos víz,sehol egy bár vagy diszkó,csak éttermek, boltok alig...:/ nameg én aztse szeretem ha túl sok a magyar...nem akarom azt érezni hogy a velencei tavon vagyok :/...Zakynthos anno bejött csak ugye az drágább és sokkal hosszabb az út oda :/(merthogy repülő kilőve, marad a busz)
2011. máj. 18. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!