Kezdőoldal » Utazás » Európa » WIZZAIR kerdes. Csecsemovel...

WIZZAIR kerdes. Csecsemovel es kisgyerekkel utazva. Tudod a lenti kedeseimre a valaszt?

Figyelt kérdés

2 eves es egy masfel honapossal utazunk 2 felnott. 2 poggyasz lesz, 1 konnyu esernyo kocsi, 1 autos gyerekules es 1 babahordozo.


A tranzitba bevihetem az esernyokocsit es a gepbe beszallaskor veszik el? Ez ingyen van?

A nagynak az autosuleset poggyaszkent feladom. Ez ingyen van?

A kicsi babahordozojat a tranzit a bevihetem? A gepbe beszallaskor veszik el vagy le kell adni azt is poggyaszkent? Csak akkor eleg nehez a babat cipelni a beszallasig kezben. Ezert fizetni kell?


Elolvastam a honlapon az erre vonatkozo szabalyokat de nem egyertelmuek ezert kerem irjon az aki TAPASZTALT wizzair utazo!

A gyerekulesre vonatkozoan azt olvastam nem lehet a gepre vinni na de mikor kell ugye leadni?! Meg a babakocsira is eltero valaszokat talaltam.


2011. máj. 17. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
az esernyőkocsit ingyen szállítják, babánként egy kocsi ingyenes, de a gépre nem viheted fel, elveszik az ajtóban. Az autósülésért fizetni kell, ha feladod poggyászként. a babahordozót is elveszik szerintem az ajtóban, de nekünk volt már, hogy megengedték, hogy maradjon, amikor üres volt mellettünk a szék.
2011. máj. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod!


Ha az autosulest feladom mar pedig fel kell a nagyot, akkor a repjegy vetelnel hogy tudnam elore azt fizetni a neten? Mert szerintem sehogy. A helyszinen meg dragabb.

Valaki ezt esetleg tudja?

2011. máj. 17. 17:26
 3/5 anonim válasza:

szia, ne haragudj, hogy bele kérdezek, de érdekelne, hogy a nagyobb gyerkőcnek mennyi volt a jegy?? szeptemberben utaznánk Európán belül az akkor 3 éves fiunkkal.

köszönöm!!


Ági

2011. máj. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
amikor bejelölöd a poggyász mennyiségét, akkor eggyel többet jelölj be, nem különböztetik meg, hogy böröndöt adsz e fel vagy más csomagot. Én augusztusban repülök a fiammal, aki 3 éves és ugyanannyi volt a gyerekjegy is, mint a felnőtt. Kettőnknek mindennel együtt oda vissza 200 euro.
2011. máj. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen 2 ev felett ugyanannyi a jegy mint a felnott.:(

Koszi a valaszokat!

2011. máj. 28. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!