Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan lehet eljutni legolcsób...

Hogyan lehet eljutni legolcsóbban Horvátországba (Útvonal, jármű /kocsi is lehet/, szállás)? Rijeka-ra szeretnénk menni.

Figyelt kérdés
Előre kösziii!
2009. márc. 14. 18:14
 1/3 anonim válasza:
4%
Utazás hopponálással, szállás tértágított sátorban, kalauznak pedig menjen Dobby és Harry Potter.
2009. márc. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az eurolinesnak mennek járatai horvátba, ha jól tudom 15 ezer ft körül lehet most egy út fejenként, a múltkor számoltuk viszont ki barátokkal, hogy 630 km-t elmegy az autó egy tankkal, az a mi járgyányunk esetében 12 ezer ft. Plusz ugyanennyi vissza. Mivel Magyarország délirészén lakunk így 200 km-vel jobbak vagyunk, mint pl Pest környéki :) Szóval így a legrosszabb esetben is kijön 30 ezerből a benzinpénz, és ha autóval megyünk, akkor 5-en mehetünk ennyiért. Érdemes megfontolni szerintem, arról nem is beszélve, hogy ha nem csak a strandon akartok heverni, akkor jól jön egy autó, hogy kirándulhassatok nagyokat.

Mi anno Slpit alatt voltunk egy Nemira nevezetű kis üdülőfaluban, ahol csak kiadó apartmanok voltak, rengeteg külföldi túristával (a legközelebbi kisváros Omis), Bosznia felé, nyíl egyenesen célba vettük és mentünk le :)

Mivel mi nem szeretünk egyhelyben ücsörögni egész héten, így jártunk a Krk nemzeti parkban is, ami feledhetetlen élmény volt, az Omisi szabadstrandon, raftingolni a hegyekben a Cetina folyón, stb... A rafting drága, de ha másodszorra eljutnék oda, akkor másodszorra sem sajnálnám rá a pénzt! :)

2009. márc. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat és szerintem meg is fogadjuk, mert elég jól hangzik!
2009. márc. 19. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!