Kezdőoldal » Utazás » Európa » Holnapután indulunk Horvátorsz...

Holnapután indulunk Horvátországba, de még nincs szállás. Könnyen lehet találni, ha már ott vagyunk? (Krk szigetre gondoltuk)

Figyelt kérdés

Akinek evvel kapcsolatban tapasztalata van, szívesen várom, és egyéb más jó tanácsot is.

(Először megyünk külföldre együtt családdal.)


2011. aug. 13. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
nehezen:) ilyenkor már telítettség van, utazási irodában dolgozom,utolsó pillanatra nem érdemes ilyet hagyni,mert drágább,ha januárba gondolsz rá fele annyiba kerül minden!
2011. aug. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

"BÁTRAK VAGYTOK"


(Vagy felelőtlenek??)


Majd írd meg, ha visszajöttetek, hogy milyen szállást

és mennyiért sikerült találni?!


Sok sikert.

2011. aug. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, bár eléggé demotiválóak :|

Egyébként azért nem foglaltunk, mert nem rég határoztuk el, és ismerősök azt mondták, hogy sok hely van, ahova mehetünk. Hát nem tudom, kinek lesz igaza.

2011. aug. 13. 20:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Legolcsóbb mindig interneten. Kattints ide és rendelj:

[link]


Válaszd ki, hova mész (régió), utána OK és jönnek csőstől az adatok, fényképpel, címmel, telefonszámmal, árral. Most pl. Dalmáciában a tengerparton kb. 8-10 euró/ágy/éj

2011. aug. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

00:05


A hír igaz,

-mint a jereváni rádióban-

csak kis módosítással!!


Csak nem osztogatnak, hanem fosztogatnak...


Azaz a 10 Euro/ fő/nap az nem főszezon, hanem utószezon !!

Ha kimegy egy négytagú család,

az tengerparton legalább 20-25ezer Ft/nap !!

2011. aug. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A 8-10 euró/ágy/éj összeget nem az ujjamból szoptam, hanem egy órája néztem meg a fenn megadott címen.
2011. aug. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát eléggé nehezen lehet találni, szombaton van a turnusváltás. És szombat délután mindenhol betelik minden olcsó szállás.. Hajrá azért! : D
2011. aug. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

ma 01:27


Drága vagy, de:

NE csak nézegessed, hanem olvassad is el!


Az olcsó ár, az nem a mostani,

főszezonban fizetendő bruttó összeg !!!

2011. aug. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Egy munkatársam most jött vissza Horvátországból(Dalmácia).Azt mondta,hogy rengeteg szabad szállás volt apartmanokban és magán házaknál is.Meg is lepödött mert mindenki terjeszti a rémhíreket,hogy telt ház van a Horvátoknál.Nem, nincs telt ház.Vannak szabad szálláshelyek,ha az ember rugalmas és nem ragaszkodik egy bizonyos helyhez.Vannak felkapottabb települések(Lopár,Baska stb...)ahol lehet,hogy nincs már szabad szállás.
2011. aug. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én most jöttem haza Dubrovnikból (volt szállásom előre)ott rengetegen vannak de lehet szállást találni. Számos háznál láttam kint a táblát hogy van szállás. Én 13 éve így mentem ki Krk szigetére Omisájba, bementem egy szállással foglalkozó ügynökséghez és 10 perc alatt volt szállás. Szerintem mehetsz bátran csak arra figyelj hogy kora délután érj oda, legyen időd keresni.
2011. aug. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!