Kezdőoldal » Utazás » Európa » ANGLIÁVAL Kapcsolatos Informác...

Bomboske kérdése:

ANGLIÁVAL Kapcsolatos Információkra lenne szükségem: Ha valaki autóval vagy busszal megy, van-e ellenőrzés, és milyen szintű? Munkaügyben költöznék ki, és nem szeretnék feleslegesen ott megvenni dolgokat, ha itthon is megtehetem.

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 14:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Lehet ellenörzés bárhol, de ha nem visztek jövedéki temréket ami pl ciginél fejenként egy karton lehet, akkor nem érdeks. minden ország amin átmentek ellenörízhet de a szabájok majdnem ugyan azok.

pl kp-t 10000€-t vihetsz be németországba.

2011. máj. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Hosszabb időre tervezek. Ezért sok mindent szeretnék vinni. Ha van esetleg még arra vonatkozóan tanácsod, hogy itthonról mi az amit feltétlenül érdemes kivinni az megköszönném.
2011. máj. 24. 23:01
 3/15 anonim válasza:
Hazi kolbasz!
2011. máj. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, köszi!
2011. máj. 25. 15:36
 5/15 anonim ***** válasza:
szia, en itt elek es gyakran jarunk autoval haza szoval elmondom a tapasztalataimat: ha bejossz az orszagba autoval szuroprobaszeruen ellenoriznek. Minket eddig ketszer ellenoriztek osszesen, nem mondanam, hogy alaposan atneztek minket csak "rapillantas"szintu volt a dolog...sajnos a az a tapasztalatom a rendszamtabladtol is fugg...ha magyar autoval jossz inkabb szamithatsz ellenorzesre. En ugy tudom 3 karton cigi a limit az alkoholt sajnos nem tudom. Nem celszeru romlando husokat hozni, sonka ilyesmi mert ha eszreveszik elvehetik, de mi szoktunk jol jon a hazai neha. Ha megkerdezhetem milyen dolgokat szeretnel kihozni? Mert elelmiszerek kozul nagyon sok minden itt olcsobb. Remelem segitettem, ha esetleg meg lenne kerdesed irj batran! :)
2011. máj. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

utolso vagyok, elfelejtettem ha jossz mit hozz, mit nem lehet kapni, vagy beszerzese maceras:

elemiszerek:

-pirospaprika (porkoltekhez stb..)

-tv paprika ami mondjuk romlando sajna

-sarga szinu zoldbab,

-kolbasz

-szalonna

nem letfontossagu de nehezen szerezheto be sajna...

gyogyszerek:

-algopiryn

-neo citran

-es vmi antibiotikum ha lazad van mert itt mindenre paracetamolt adnak ami sz@rt sem er...

-betadine

hirtelen ennyi jutott eszembe

-

2011. máj. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
jah es ami meg kimaradt, a lengyel boltban hasonlo termekek vannak mint nalunk magyarba, csak persze dragabban...oda erdemes benezned :)
2011. máj. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Még annyit elmondanék, hogy élöállat, élelmiszer tilos az országokba bevinni, csak megfelelö papirokkal.Ide bele tartoznak pl gyümölcsök növények is. Van egy két kivétel azt hiszem amin rajta van miböl készül meddig jó stb...

Persze mi is nagy hütötáskával térünk haza, de azért jó ha tudod.

2011. máj. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a hasznos információkat!
2011. máj. 25. 21:23
 10/15 anonim ***** válasza:
ki kell pakolni az összes csomagot, mint átröngtenezik, visszapakoljátok, mentek tovább.
2011. máj. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!