Kezdőoldal » Utazás » Európa » Erdemes-e Ausztriaban munkat...

Erdemes-e Ausztriaban munkat vallalni nemet nyelvtudas nelkul?

Figyelt kérdés
Nemetul sajnos nem beszelek ,csak angolul. Azonban ,ha kimennek dolgozni elvegeznek egy intenziv nemet nyelvtanfolyamot.Angol nyelvtudassal milyen munkakat lehetne talalni? Elso sorban olyanok valaszat varnam akik valamilyen tapasztalattal rendelkeznek ebben a temaban. Koszonom:)!
2011. máj. 25. 14:12
 1/8 anonim válasza:
nem rendelkezem tapasztalattal, de így is meg tudom mondani,h nincs sok esélyed :( legalábbis olyan munkával kapcsolatban, ahol emberekkel kell kapcsolatba lépni. mondjuk egy konyhai kisegítő vagy takarítónő nem sokat beszél, inkább dolgoznia kell. szóval ilyet lehet,h tudnál..
2011. máj. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Emiatt elso sorban valami olyan munkara gondoltam ahol nem kell sokat beszelni ,de azert vannak eselyei az embernek elsajatitani a nyelvet valamennyire
2011. máj. 25. 18:08
 3/8 anonim ***** válasza:
én kint élek de sajnos azt mondhatom hogy nyelvtudás nelkul nagyon nehez valamit is talalni...
2011. máj. 29. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
egyébként is nehéz..nemhogy nyelvtudás nélkül..gondolj bele,h ha mondjuk külföldi lennél és ide jönnél Mo-ra , h viszonyulnának hozzád és milyen állást találnál.
2011. máj. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ezt meg kell cáfolnom kint könnyü munkat talalni,csak a nyelv kell

persze ha irodai munkat akarsz amire 100 osztrak var olyat persze nehez valoban

de pl.mcdonalds,takaritas ilyeneket nagyon hamar lehet talalni

mert egy osztrak nem csinal ilyen alja munkat,a magyar meg elfogadja mert az a penz is nagyon jó

2011. máj. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
én is kint élek, munkát könnyen találsz de csak takarítóit vagy tényleg valami konyhai kisegítőt (pl. mosogatás vagy ilyesmi) vagy ami nagyon nészerű a nagyvárosokban, házvezetőnő,vagyis nevelőnő a gyerekeknek, nagy divat ugyanis hogyha angolul beszélsz akkor a gyerekek angol "környezetben" legyenek,tehát így tanuljanak angolul, vagy akár magyarul. Tehát szerintem ilyesmiben keresgélhetnél.
2011. máj. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2011. máj. 31. 16:18
 8/8 anonim válasza:
Mi kint és volt olyan rokonom aki csak ugy kijött 0 nyelvtudással é hát nemsokra vitte (pl. keresztanyám 4 éve kint él és nem igazán beszél m´g mindig mondjuk ez attol függ h valakinek van e érzéke a nyelvekhez...)
2012. ápr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!