Kezdőoldal » Utazás » Európa » Gondoljátok, hogy így jó...

Gondoljátok, hogy így jó lesz, jó ötlet?

Figyelt kérdés
Arra a döntésre jutottam,hogy Németországba megyek a barátommal.Én középfokon beszélek németül ő pedig alapszinten.Itt nézzek külföldön(német)oldalakon munkát,vagy majd ha oda megérkeztem?Nürnbergbe gondoltam menni,de persze ha tudtok jobbat,az is jöhet.Összeszedtünk kb.2900 eu-t az albérletre és élelemre.Az útra külön van még pénzünk.Szerintetek tudunk majd így boldogulni?
2011. máj. 28. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Nehéz lesz,de ha már meló van akkor megtetted amit kell,egy jobb életet élni.én már itthon néznék,de kint ha már ott vagy akkor hamarabb találsz szerintem.

Mikor mennétek?

Csak a nyelvre álljatok rá még jobban,nekem is közepfokum volt,de az itt semmi,semmit sem ertettem de ha kint vagy villamgyorsan tanulsz.

Na meg itt a bayor dialekt,ami eleg nehez volt nekem:)

Mit dolgoznátok?

23F Münchenböl

2011. máj. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Takarítói,konyhai kisegítői munka, bármi jöhet,nem fontos hogy egyből a szakmánkkal helyezkedjünk el.
2011. máj. 29. 11:53
 3/5 A kérdező kommentje:
ja még annyi hogy ennyi pénz elég?
2011. máj. 29. 11:53
 4/5 anonim ***** válasza:

ha kifogtok egy 1szobas kis lakast olyan 400euro meg kaucio,elméletileg elég ha 1-2 honapon belül találtok valamit

én is elöször alja munkat kaptam de aztan lehet menni feljebb

hajra:)

2011. máj. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat.Most épp expresszen nézek állásokat meg arbeiten.de-n.Remélem találok valamit,én és a barátom tényleg megelégszünk először csak egy takarítói állással.Örülnék nagyon ha tudna valaki segíteni nekünk,aki már ott van.Annyira megköszönném.Még valami.Az erkölcsi bizit és az anyakönyvit gondolom kötelező lefordíttatnom,a szakmai biziket feleslegesnek tartom,mert nem a szakmámban akarok először elhelyezkedni.Meg rengeteg pénz,voltam fordítóirodában s megkérdeztem ezért tudom.
2011. máj. 30. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!