Kezdőoldal » Utazás » Európa » SOS, engednek-e repulni...

SOS, engednek-e repulni Angliaba Mo-rol ha jovo heten tortenne az utazas es csak 8napra, de a szemelyi 1 honap mulva lejar?

Figyelt kérdés
Nem tudom itt is van-e az a szabaly hogy kulfoldrol torteno haza utazas napja utan meg 6honapig ervenyesnek kell lennie az utazasi dokumentumnak.
2011. máj. 31. 21:25
 1/8 anonim válasza:
Hát ha azon belül hazajössz, akkor sztem nem gáz.
2011. máj. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hat remelem hogy nem gaz. Tesomek utaznanak, csak most vettek eszre hogy egyikojuk szemelyije utazas utan egy honappal lejar, pedig nem figyelmeztette oket a csaj, aki csinalta nekik az utasbiztositast, ezert vannak kiakadva. Utlevel sem valoszinu, hogy megjonne addig megsurgetve sem.
2011. máj. 31. 22:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy probléma lenne.
2011. máj. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

De ha nagyon aggaszt, akkor hívd fel a brit nagykövetséget.


(36) (1) 266 2888

2011. máj. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Itthon legyintenek rá, az angliai reptereken pedig teljesen leszarják, kb a képet nézik csak meg rajta, vagy még azt sem. Dátumot egészen biztosan nem néznek, kb csak azt, hogy még nem járt le...
2011. máj. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem megnézték!!
2011. jún. 1. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hat remeljuk hogy minden rendben lesz. Hivtak a brit nagykovetseget, de angolul megy az egesz duma es azt ok nem ertik. :s
2011. jún. 1. 08:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Három éve amikor én hívtam őket, még magyarul vették fel a telefont. Na mindegy, szerintem nem lesz baj. Ha jól emlékszem, akkor nem is a pasas nézi meg, hanem bedugja egy gépbe, hogy érvényes-e meg nem nem vagy-e körözött.
2011. jún. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!