Kezdőoldal » Utazás » Európa » Maradnátok Londonban vagy...

Maradnátok Londonban vagy hazamennétek?

Figyelt kérdés
Jelenleg Londonban dolgozom 1 éve, mint felszolgáló 1400 fontért havonta. 22 éves vagyok. Milyen mostanában otthon a helyzet érdemes hazamenni vagy inkább külföldön kezdeni uj életet?Ki hogy látja?
2011. szept. 27. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem maradj kinn,főleg,hogy -ahogy kiveszem ebből a rövid írásból- kinn van már egy kialakult életed,állásod,jó fizetésed.

Itthon aligha rúgsz 22 évesen labdába hasonló fizetésért,...

2011. szept. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ne gyere haza!!! Sőt, segíthetnél nekem is elindulni kint Londonban! (komolyan írom)
2011. szept. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hazajöhetsz, látogatóba :D lassan minden értelmes ember ott lesz már veled, ne aggódj :D
2011. szept. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nehogy haza menj! Én is Londonban vagyok, szintén haza szerettem volna menni, de mindenki lebeszélt! Ez nem lehet véletlen. Mellesleg most már van itt barátnőm és egy jó munkám, úgyhogy nem nagyon kívánkozom haza.
2011. szept. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem megbánnád egy idő után ha hazajönnél.

Amúgy ha tudsz kiadó szobát south-west londonban párnak dobj egy privátot, én is most költözök, és szintén felszolgálok.

2011. szept. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!