Kezdőoldal » Utazás » Európa » Easyjet szokott emlékeztető...

Easyjet szokott emlékeztető email-t küldeni az utasoknak, hogy ekkor meg ekkor utaznak?

Figyelt kérdés

Ha igen, mennyi idővel az út előtt?

Csak mert én holnap utazom de nekem nem küldtek..

Köszi


2011. jún. 8. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem küldtek soha..Bár én már nem járok evvel a járattal,mert ez a legrosszabb a fapadosok közül..Drága is,és nem is tiszta
2011. jún. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem küldenek. Miért is küldenének? Csak nem olyan hülye az utas, hogy elfelejtse.
2011. jún. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sajnos vannak olyan "hulye" utasok akik elfelejtik. Gondold el azt az uzletembert aki nap mint nap mas es mas orszagba utazik, mert van ilyen. Azert kerdezi a kerdezo, mert ez egy bevett szokas a legitarsasagoknal. Egyebkent az easyjet nekem sem kuld soha.
2011. jún. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindnekinek

Második: LOL jah hát feltételezhetően nem olyan hülyék , hogy elfelejtsék..de a harmadiknak is igaza van, hogy lehet vki olyan elfogalt, hogy elfelejti..amúgy azért kérdeztem, mert még régebben olvastam itt a GYK-en, hogy valamelyik légitársaság x nappal az indulás előtt küld mailt, és biztosra akartam menni, hogy nekem nem azért nem küldtek, mert vmit elbénáztam, hanem, hogy alapból nem küldenek..:)

2011. jún. 8. 21:21
 5/7 anonim válasza:

Kedves első válaszadó! Sajnálom a rossz tapasztalatodat de nekünk a párommal pont, hogy csak pozitív tapasztalat jutott az easyjetből. Nem volt se koszos , se drága sőt mindig azzal utaztunk haza UK-ból mert mindig ennél a társaságnál volt a legolcsóbb a jegy. Folyamatosan figyeltük a ryanairt, a wizzairt, a jet2.t és mindig ez volt a legjobb.

Bocs az off-ért...

Mi kaptunk emlékeztetőt igaz csak egyszer amikor a hóhelyzet miatt voltak változások de amikor problémamentes volt az időjárás nem jött emlékeztető.

Szerencsés utat!

2011. jún. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

első vagyok..

Kedves utolsó..Akkor nem vagyunk egyformák,mert mi is mindig UK-ból utazunk haza(itt élünk kint) és mi a wizzair-t találtuk a legjobbnak,legolcsóbbnak..Még jó hogy mindenkinek van lehetősége válogatni..nem igaz?? :)

2011. jún. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Így igaz..ez a verseny lényege:) További szerencsés utakat:)
2011. jún. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!