Kezdőoldal » Utazás » Európa » Saltzburgban van olcsó diákszá...

Saltzburgban van olcsó diákszállás?

Figyelt kérdés
esetleg kemping, ha nincs diákszállás?
2011. jún. 8. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
www.hostelbookers.com oldalon nézd meg. Amúgy meg Salzburg. T nélkül.
2011. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocs, de engem nem internetes adatbázisok érdekelnének, azt én is tudok keresni. Valaki, aki már járt ott, attól lenne jó személyes tapasztalat és javaslat. Előre is köszönöm.
2011. jún. 9. 09:59
 3/7 anonim ***** válasza:

kemping van, az autópályától nem messze, Salzburg északi részén. Ettől függetlenül hamar be lehet jutni a belvárosba, bringával 10 perc sincs. (mi azzal voltunk)

Viszont faházat nem lehet bérelni ott, csak sátrazni/lakókocsizni.


[link]

2011. jún. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez az egy kemping van? Elég drága. Üdülőhelyen olcsóbbak a kempingek Ausztriában, mint ez.


Strandolás legalább benne van az árban?

2011. jún. 9. 22:41
 5/7 anonim ***** válasza:
ez van, azt gondolom sejted, hogy Salzburg környéke nem Ausztria legolcsóbb tartománya. Ha drágállod ezt az árat, akkor szerintem diákszállás után nem is érdemes érdeklődnöd. Medencét természetesen lehet használni, ha arra gondolsz.
2011. jún. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És tömegközlekedéssel kb mennyi idő alatt és milyen áron lehet bejutni a véárosba onnan?
2011. júl. 15. 14:50
 7/7 anonim ***** válasza:
nem tudom azt sajnos, mi bringával 10-15 perc alatt beértünk
2011. júl. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!