Kezdőoldal » Utazás » Európa » Aki már ment Helsinkibe vagy...

Aki már ment Helsinkibe vagy szállt ott át azok segítségét kérném. Hm?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi h mekkora a reptér? Átlátható? Rendesek kivannak írva a dolgok? Mert Ott kell átszállnom és egyedül megyek, ezért kérek segitséget, h mire számítsak vagy figyeljek.
2011. jún. 18. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Ott ugyan nem jártam, máshol sok felé, talán itt egy pici segítség:

[link]

2011. jún. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
en elso utam alkalmaval helsinkiben ugy kimentem a varoba hogy nem talaltam a csomagkiado helyet. ugy kellett visszafutnom azon az ajton amin elvileg csak kifele lehet menni. :)meg jo hogy nem vettek eszre... amugy eleg nagy repter de nem veszes. azota voltam tobbszor es sosem tevedtem el es a csomagkiadast is siman megtalaltam.biztos csak nagyon figyelmetlen voltam eloszor.
2011. jún. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm mind a kettöltöknek a segitséget :)

A térképeket már én is néztem, sztem majd ki is nyomtatom őket, az a biztos :)


Nekem a csomagomat szterencsére nem kell ott felvennem. :)

Csak mivel elég kuka vagyok bárhol képes vagyok eltévedni :D ezért gondoltam rákészülök a dologra :)

2011. jún. 20. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!