Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen munkával lehet elhelyez...

Milyen munkával lehet elhelyezkedni Hollandiában?

Figyelt kérdés
Többször jártam már Hollandiában és annyira megszerettem, hogy egy határozott életcél alakult ki, hogy később oda szeretnék költözni...még csak 17 vagyok, és arra lennék kíváncsi,hogy milyen munkaterület az amivel érvényesülni lehet, mert yolat szeretnék tanulni amit ott is alkalmazhatok, és szeretem is csinálni :)
2009. márc. 25. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Hello!!MI 2eve elunk itt Hollandiaban,es amit mindenkeppen tanacsolok Neked az az,hogy nyelvet mindenkeppen tanulj!!Ha hollandot nem is,de az angolra nagyon fekudj ra,mert anelkul akami is a szakmad,tuti nem jutsz itt semmire!!

Sok sikert es kivanjuk,hogy mielobb gyere Te is,es elj itt:)))

2009. ápr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
hat ha autokkal foglalkozol akkor siman megelsz belole...ezek a hollandok annyira sikhulyek az autokhoz hogy az eszmeletlen.
2009. jún. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!