Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit érdemes hozni Olaszországból?

Mit érdemes hozni Olaszországból?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 19:48
 1/7 anonim válasza:
42%

sok trágár szót!!


én voltam olaszba de rosszabak mint a cigányok!!!!


nyugat románjai-nak is becézik őket!


nagyon drága minden,és ahol tudnak becsapnak nagy csibészek hidd el!!

2011. jún. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

nagyon drága? :DD az első válaszoló, lehet, hogy nem ott járt ahol én, de én az észak-keleti részen (Velence körül) voltam, és van egy Marcon nevű település. Van egy hatalmas nagy bevásárlóközpont, és ott minden ruhamárka feleannyi, mint itthon. Van Zara, Bershka, Retro, minden amit akarsz. Szóval szerintem ruhát vásárolni érdemes.


Ha Velencébe mész, akkor az tényleg drága. Vettem maszkot és olyan irreális volt az ára... de egyszer élünk, szóval azért mégis csak egy emlék.


Esetleg üdülőfaluban a sétálóutcán nézelődhetsz, van ott minden, ha nincs ötleted, hogy mit hozz szuvenírnek, akkor majd ott lesz. :)


Jó kirándulást!

2011. jún. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csajokat hozz, minden este tészta, a tészta finom.
2011. jún. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Toscanaba megyek Livorno ,Pisa környékére.
2011. jún. 25. 21:32
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
fagyit
2011. jún. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Élményeket.
2011. júl. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazi olasz Martinit. Mert amit itthon veszel, azt itthon gyártják. Tésztákat, igazi olasz capuccino port stb.
2012. jún. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!