Kezdőoldal » Utazás » Európa » Autóval Szerbián át milyen...

Autóval Szerbián át milyen megbízható útvonal van Montenegróba?

Figyelt kérdés
Melyik helységben biztonságos megszállni, tankolni, szervizelni, ha kell? Melyik határátkelő a jobb Montenegroban, ha Budvára megyünk július közepén? (Egy nagyi + 2 unoka) Kérem,írjon aki gyakran utazik autóval Szerbián át!
2011. jún. 29. 17:47
 1/3 Fannushh<3 válasza:
én szerbiában élek és már nem egyszer mentem montenegróba (Busszal és kocsival ) Az utak elég jók bár néhol elég rosszminőségű a főutak , autópályák mellett vannak pihenőhelyek és nagyon jó benzinkutak . Amikor montenegróba mentünk akkor moracsa völgyén keresztül mentünk ( ez az egyetlen ut ) itt nagyon sok a szerpentin út ahol egyik feleden a hegy van másikon meg aszakadék de ha lassan megy az ember akkor minden rendben van ! Mondjuk a kilátás is elég szép ahegyekkel meg akis tanyákkal a völgyekben ! :)
2011. júl. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az útinformációt. Jó lenne településneveket is tudni Szerbiában, ahol veszélyesek a szerpentinek, és meg lehet-e állni helyenként?

Hol van esetleg szállás útközben?

2011. júl. 5. 10:05
 3/3 Fannushh<3 válasza:
A szerpentinek már montenegróban vannak . Én Vajdasági vagyok ugyhogy nem nagyon tudok szállást délen . Attol függ hogy merre lesznek akkor amikor északa lesz és meg szeretnének szállni . De én csak hotelokról tudok amik bent vannak a városban és elég drágák . sajnos ezekben nem tudok segíteni . Az utak mentén kb. 2kilométerenként vannak pihenőhelyek de szállásra nem emlékszek .
2011. júl. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!