Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországban mindenhol...

Horvátországban mindenhol hideg a tenger hőmérséklete?

Figyelt kérdés
Többször is jártam Horvátországban és hiába volt jó idő a tenger víz mindig nagyon hideg volt.Legutóbb Trogirban voltunk,pedig az elég délen van.
2011. júl. 3. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Mi 2 napja jöttünk haza, Vodice-ben voltunk, nagyon hideg volt a víz, de mondjuk az idő se volt olyan jó, egy hétig voltunk, abból 2 nap kimondottan felhős volt. Most voltam először itt, Görögországba szoktunk menni, nekem az jobban tetszik, nem is a víz hidege miatt, engem inkább a sziklák-kavicsok zavartak, jobban szeretem a homokos partot. És a horvát pincérek kimondottan bunkók voltak, mikor meghallották, hogy magyarul beszélünk (tisztelet a kivételnek), a görögök sokkal vendégszeretőbbek.
2011. júl. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem ugyan ez a tapasztalatom.Görögország nekem is sokkal jobban tetszik,csak sajnos messze van autóval.
2011. júl. 3. 18:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi eddig bármikor voltunk - általában az Isztrián - mindig kellemes volt a tenger hőmérséklete. Igaz, az emberek hőérzete eléggé széles skálán mozog, van olyan barátnőm, aki a saját 30 fokos medencéjükbe is neoprén ruhában megy, mert különben fázik benne. Vagy nagyon fázós vagy, vagy az is lehet, hogy mindig kifogtad, amikor a misztrál felkavarja a vizet, és az lehűl.
2011. júl. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
érdemes akkor olaszországba menni, az sincs messze, homokos a part és melegebb a viz is
2011. júl. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam én is Olaszországra,csak az már nekem nagyon nyüzsis.Az emberek fekszenek a parton mint a heringek.Én a nyugodt,csendes nyaralást szeretem.
2011. júl. 5. 07:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Olaszországban is vannak nyugis strandok. Múlt héten jöttünk haza Polignanoból (Puglia tartomány), ott tömegnek nyoma sem volt. Ráadásul van oda fapados járat (Budapest-Bari). De Szicíliában és a Sorrento-i félszigeten is álomszép öblök vannak.
2011. júl. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Autóval mennénk,ezért csak max.700 km ami számításba jöhet.Délebben kevesebben vannak,de az már messze van.
2011. júl. 5. 09:01
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj már!Mi az hogy 700km??Az semmi!Egyik ismerősöm simán lemegy 1300-1350km-t is!Úgy hogy távolabb is gondolkozhatnál de ilyen távolságra feltalálták a repülőt!
2011. júl. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok gazdag,így egy lomha diesel autóm van aminek az utazó sebessége 100 Km/h.Voltam vele Trogirban ami 733 km Budapesttől és 11 óra alatt értünk oda.Ezért is és a többletköltségek miatt is max 700 km -re megyünk nyaralni.A repülő pedig annyira drága az illetékek miatt,hogy az számításba sem jöhet.+ bérelhetnék autót a nyaraló helyen plussz költségért.
2011. júl. 18. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!