Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy lehetne a legkönnyebben...

Hogy lehetne a legkönnyebben eljutni a Loch Ness-i tóhoz?

Figyelt kérdés
Ti hogy szerveznétek meg egy Edinburgh-i kitérővel?
2011. júl. 4. 10:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg elég hülyén számolja és én sem értettem. Esetleg felhívhatod megkérdezni, hogy mennyibe kerülne, vagy írhatsz nekik egy emailt, hogy pontosítsák, hogy mennyibe kerülne, ha ekkor és ekkor mennétek és x éjszakát maradnátok.

Mi május végén voltunk, 4 éjszakát töltöttünk ott, 7-en voltunk, 4 sátorban és két kocsival. Ez volt kereken 100 font, amit ha lebontasz per fő per éjre, hááááát igen csekély összeg jön ki. A 14 font két főre inkább angliai ár, a skótok ennél olcsóbbak. Inkább kérdezz rá. Tuti válaszolnak emailre.


Még annyit, hogy a kempingekben a zuhanyok 20 illetve 50 pennys érmékkel működnek. Ez általában kb 5 percig folyatja az amúgy tényleg nagyon meleg vizet. Nekem bőven elegendő szokott lenni... szóval ez van még extra költség.

2011. júl. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!