Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ausztriába az átkeléshez kell...

Ausztriába az átkeléshez kell útlevél vagy elég a személyi?

Figyelt kérdés
Idén voltam Romániában, ott elég volt a személyi, de a testvérem azt mondta, hogy az uborka miatt van valami, hogy kell az útlevél. Én erről nem hallottam, nem is találtam róla semmit, de mivel az útlevelem lejárt, ezért, ha kell holnap elmegyek megcsináltatni.
2011. júl. 5. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell semmi.
2011. júl. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Kék útlevél kell és csak 3 évente igényelhetsz. Ha a határőrnek nem tetszel, visszafordíthat, és ha túl sokáig leszel kint, lelőnek amikor visszajössz.
2011. júl. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem az uborka miatt, hanem valamilyen találkozó miatt volt nemrégiben pár napra visszaállítva a határellenőrzés. De persze az sem útlevelet jelentett.

Ausztriába mindig elég a személyi, és az esetek 99%-ban nincs is határellenőrzés :)

2011. júl. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 5. 15:07
 5/5 Kinga0403 válasza:
Vigyél magaddal útlevelet is és személyit is:)
2011. júl. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!