Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszországban. Bibioneban...

Olaszországban. Bibioneban merre felé tudok venni ilyen szilikonos órát ami most a divat? (link bővebben)

Figyelt kérdés

[link]

erre gondolok ha van melyik boltba és kb hány Euró?


2011. júl. 8. 11:57
 1/6 anonim válasza:
szia, én itthon vettem egy ismerőstől, aki rendelte amerikából, és így került 1400 ft-ba, szóval szerintem még olcsóbban is tudsz rendelni.
2011. júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
www.gumiora.com
2011. júl. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az eredetiit a Too Late gyártja. 4000ft, 2év garancia van rá és 2méterig vízálló, plusz cserélhető az eleme.

Ráadásul most olvasom, hogy egy olasz tette híressé, tehát, ha már ott vagy akkor szerezz be egy eredetit.

[link]

2011. júl. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dolorien válasza:
ha most ez a divat, akkor ott minden második boltban találsz ilyet... árát nem tudom, majd csak egy hét múlva megyünk
2011. júl. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az első piperecuccos boltba találtam amibe bementem 8euró volt(eredeti óra) a hamisított gagyi az 4euró
2011. júl. 26. 16:15
 6/6 Dolorien válasza:
mutterom is vett ilyet, csak vastagabb szárral. Ára azt hiszem, neki is 8 euró volt.
2011. aug. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!