Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes most kimenni Görögbe...

Érdemes most kimenni Görögbe dolgozni?

Figyelt kérdés
2x megjártam már Görögországot munka miatt, mindkétszer átvertek, szerzödés volt de nem fizettek ki. most harmadjára is hivtak, ezennel viszont egy volt pasim ( aki görög).Egy pultos állásról lenne szó. de ebben a válságban ami most kint van, egyáltalán kifizetnének? Ha akkor nem fizettek ki, mikor rendben voltak gazdaságilag>?! szóval nem tudom. Beszélek görögül, szerelmi csalódásom van, és egyszerüen nem tudom, hogy megoldás lenne-e ha kimennék.
2011. júl. 13. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is igyekszem menekülni az országból nyárra, így én azt mondom ha nem terhelne meg túlságosan anyagilag az, ha esetleg megint nem fizetnének, akkor menj... Pár hét kikapcsolódásnak sem rossz, persze nem mindegy hogy plusz pénzzel jössz haza vagy minusszal, de érted na!
2011. júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kétszer becsaptak és te még gondolkozol? Én nem mennék!
2011. júl. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. az elsö hozzászólónak; egy nyaralásra félretett pénzem van, abból nem tudom mennyire jönnék ki, ha netán vmi gikszer lenne.. szóval eléggé nem tudom még mindig, hogy mit tegyek..
2011. júl. 14. 11:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy vagyok ezzel. Én egy családhoz mennék csak másik országba, au pariként. Egy oda-vissza útiköltségnyi pénzem van jelenleg, annál többet nem nagyon szeretnék elkölteni a megtakarított pénzemből. Eldöntöttem, hogy ennyit vagyok hajlandó rászánni, de azért van tartalékom baj esetére. Nem tudhatom milyen családhoz keveredek és nyilván nem esne jól idő előtt hazajönni, de úgy döntöttem neki vágok, egyszer élünk. :)


Szállást kapnál? Ellátást? Első hónapban, első fizetésig miből élnél, ha csak egy nyaralásnyi pénzed van? Az ilyeneket mérlegeld. Ha kapsz szállást, vagy pl tudnak annyi előleget adni, hogy ne legyen erre gondod, akkor menj, így ha nem jönne össze, akár egy hét múlva haza is jöhetsz. Próbálj több lábon állni!

2011. júl. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!