Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mikorra szeretitek tenni a...

Mikorra szeretitek tenni a nyaralást? Rögtön már júniusba vagy inkább Augustus?

Figyelt kérdés

Szeretitek a nyári szünetet már ezzel kezdeni , vagy inkább a végére teszitek ?esetleg közepe? és miért?

én szeretem a végére hagyni , kb az Augustus közepe felére mert akkor olyan jó várni rá :)...nem szeretem letudni rögtön az elején :)..Ti hogy vagytok vele?


ja és még vmi ..idén hova mentek? Jöv valaki Görögországba ?(korfu)


2011. júl. 16. 19:52
 1/9 A kérdező kommentje:
(néhol elég pontatlanul fogalmaztam , nézzétek el nekem :))
2011. júl. 16. 19:53
 2/9 anonim ***** válasza:
Leginkább utószezonban,akkor könnyebben veszek ki szabit.Augusztusban szinte lehetetlen.
2011. júl. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi el szoktunk menni június utolsó hetében valahová a Földközi-tenger partjára (minden évben máshová), aztán szeptember elején lemegyünk 10 napra a francia riviérára. A kettő között valamikor leugrunk az Isztriára, de oda csak egy hosszú hétvégére (4-5 nap).

Idén eddig Pugliában voltunk (Olaszország).

2011. júl. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én szeretek vízpartra menni nyaralni, és emiatt jobb nyár végére időzíteni, hogy legyen ideje felmelegedni a természetes víznek.. :)
2011. júl. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én sem szeretek rögtön júniusban menni. :D

Nekem a megfelelő időszak július közepe-augusztus közepe.

2011. júl. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi most szept. elején megyünk. Görögo-ba,szigetre, remélem Zakinthosra:).

Igaz nekem egy ideje nincs nyári szünet. Mikor volt, szüleim határozták meg inkább, általánosba, középsuliba velük mentünk.

2011. júl. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nyaralásra a legjobb időpont az augusztus vége-szeptember eleje(idén aug 27-szep 3).Közel 10 éve ebben az időpontban utazom....Nincs nagy tumultus,mert elkezdődik az iskola.Már a többség túl van a nyaraláson és sokszor a nyáron is,mikor én integetek a reptéren.A tenger víz már jó meleg és esténként már nincs elviselhetetlen meleg,hogy ne lehessen aludni.És lnem utolsó sorban már utószezonnak számít ,így az utak olcsobbak mint főszezonban.
2011. júl. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok....

Idén Horvátországba (zadar)megyünk baráti társasággal,autóval.4 személyes apartmant bérelünk 70.000 Ft/hét/apartman.Ennél olcsóbban nem jöttünk volna ki sehol.Korfu nagyon szép sziget én 15 éve jártam ott.Nagyon tetszett és rengeteg a látnivaló.Jó választás......

2011. júl. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem augusztus vége és szeptember eleje, feltéve ha külföldre utazol. Te Korfura mennél? Akkor javaslom szeptember 15-e után. Nővérem akkor járt ott, a legutolsó turnus keretein belül, és az ár 55eFt volt mindennel együtt. Nem volt tömeg, meleg volt a víz és szép kék volt a tenger. Ha ügyes vagy, akkor kifoghatsz akciós utakat, azokat is áron alul. (priviben elküldöm az utazási iroda webcímét)

Vágyam a Francia Riviéra, sajnos oda nem tudok elutazni, mert az nem a pénztárcámnak való. Augusztus végén tervezem, hogy elutazok Horvátországba.

2012. márc. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!