Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi a véleményetek Bécsről,...

Mi a véleményetek Bécsről, szeretitek?

Figyelt kérdés
Nekem a kedvenc városom, szívesen laknék ott. A nevezetességei gyönyörűek, a Christkindlmarkt meg marha jó, mert akkor lehet kapni azt a finom puncsot, meg más finom dolgot. Ti mit gondoltok e gyönyörű városról?
2011. okt. 29. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmi, még soha nem voltam ott.
2011. okt. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Egyik kedvenc városom.Tiszta,jó a tömegközlekedés,rengeteg a látnivaló és a közbiztonság is jó.Csak jót tudok mondani én is:)
2011. okt. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is szeretem Bécset, Ausztriában élek és dolgozom, sokszor el szoktunk menni Bécsbe, mert nagyon jó város.
2011. okt. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nálam a Top10-ben benne van! Nem is tudom, hányszor voltam már ott, de csak télen és nyáron voltam, ősszel, tavasszal nem.
2011. okt. 29. 12:52
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, melyik városban laksz?
2011. okt. 29. 12:54
 6/12 anonim ***** válasza:

"Utolsó, melyik városban laksz?"


Graz-ban lakom. Egy informatikai cégnél dolgozom, mint programozó.

2011. okt. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Graz is szép város.
2011. okt. 29. 13:06
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is szeretem, de az osztrák emberek miatt Pestet jobban szeretem. a várat Dunával, Lánchíddal, Parlamenttel nem übereli semmi!
2011. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Bécset Schönbrunn-nal, Hofburggal, Donau City-vel "nem übereli semmi".
2011. okt. 31. 10:12
 10/12 PT-Daniel ***** válasza:

Wien ist anders...


Szeretem Becset, ott is elek jelenleg. Eddig mondhatni több helyen is eltem, de nekem egyedül London tetszett jobban, de nem minden tekintetben.


Becsben azt szeretem, hogy mindig van valami, amit erdemes megnezni, ahova erdemes elmenni, de megsem tünik tulzsufolt varosnak.

Nem szeretnem magam skatulyaba helyezni, de minden elöitelettöl mentesen megis azt kell mondanom, hogy a nagyon sok közel es tavol keleti bevandorlok közül vannak olyanok is, akik nem igazan sajatitottak el az europai kultura alapjait. De ez szinte minden fövarosban tapasztalhato.

Mint született osztrak megiscsak elszomorit, amikor pl. utbaigazitast kerek ugy atlagban az 5-ik megkerdezett ember kepes egyaltalan nemetül valaszolni.


De jön a karacsony es az azt jelenti, hogy nemcsak a Christkindlmarktnak lehet örülni, hanem a Rathaus elötti Eiswelt jegkorcsolyapalyanak is. De a Therme Oberlaa is meger egy latogatast, amikor lehullott az elsö ho.

2011. okt. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!