Kezdőoldal » Utazás » Európa » Az Ukrán határon át mehetek-e...

Az Ukrán határon át mehetek-e igazolás nélkül nem az én nevemen lévő kocsival? (a kocsi apám nevén van)

Figyelt kérdés
A kocsi nem az én nevemen van, apám nevén, hisz az övé. Ha egyedül vagy ismerősökkel akarok átmenni Ukrajnába, megtehetem-e azt vagy szükséges hozzá valami okirat? Ha tudja valaki légyszives írja meg.
2011. júl. 17. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem jogsi, forgalmi elég
2011. júl. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Ukrajnában 2005. április 01-től kötelezővé vált a gépjármű felelősségbiztosítás megkötése. Ezzel párhuzamosan az ukrán hatóságok elrendelték az Ukrajnába belépő külföldi honosságú gépjárművek kötelező felelősségbiztosításának a fokozott ellenőrzését is. Az ukrán határőrizeti szervek minden belépő gépjármű esetében ellenőrzik a nemzetközi zöldkártya meglétét és érvényességét. Amennyiben az illetékes biztosító bélyegzőlenyomata nem szerepel az okmányon a beléptetést egyelőre elvégzik, de a gépjármű vezetőjét figyelmeztetik a hiányosság pótlására."
2011. júl. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet h már rég megjártad sőt vissza is jöttél, de a választ itt megtalálod:

[link]

A harmadik kérdés, a válasz lentebb van.

2011. júl. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!