Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonból Glasgowba megyek...

Londonból Glasgowba megyek kocsival. Merre menjek?

Figyelt kérdés

Beírtam útvonaltervezőbe,és ott Anglia keleti részén kell végigmenni.(Menchester felé) Hol érdemes megállni útközben?(szép helyek,híres dolgok stb.)

Előre is köszönöm!


2011. júl. 29. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Én így mennék:

- Northampton

- Birmingham

- Wolverhampton

-Manchester

- Wigan

- Preston

-Glasgow


Elég hosszú táv.Ha bőven van időd,akkor menj le a tengerpartra Blackpool-ba.Manchester is kitérő lesz,és hát annyira nem egy szép város..Olyan gyár város mint Miskolc.

Nem sok látnivaló van ott.

Nagyon sok kisebb falvakon mész keresztül ami nagyon szépek szoktak lenni.

Én ha nem térnék le a tengerpartra akkor inkább az útba kerüli kis falvaknál állnék meg,mert sokszor csodás épületek/templomok vannak amit érdemes megnézni..

2011. júl. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,és tudsz valami szép tengerparti falut,várost (Pl. mint itthon Siófok,vagy valami ki szép balatoni falu) mondani,hogy be tudja írni GPS-be?
2011. júl. 29. 14:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Disley, Machester mellet van. Nagyon aranyos hely pici, de aranyos, a közelben van a Lyme Park, ami nagyon szép, érdemes benézni, ha arra visz az utad. :)
2011. júl. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
KÖszi :)
2011. júl. 29. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!