Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ment ki valaki Németországba...

Ment ki valaki Németországba a Summers-ig től? Mire lehet számítani?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 17:30
1 2
 1/11 anonim válasza:

ezt én is szeretném tudni,mert hónapokkal ezelőtt ígértek munkát,azóta is semmi,többszöri telefonhívásra sem.A telefonban is csak kamuzott a nő jobbra-balra a melóról,a befizetendő 10000Ft-ról is,ami állítólag 10,de néha 5 (?!)és azt mondta "nem vagyunk mi jó behajtók"

..MI EZ???!!!nem tudja,mit mondjon..eljött a november is és a megígért meló sehol!!Csak tudnám,mit csinálnak az önéletrajzokkal????????

2011. nov. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én jól ismerem a céget, ha jót akartok, nem kezdetek velük... Meneküljetek...
2011. nov. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
..csak azt szeretném tudni,ha valaki minden szempontból megfelel,miért nem méltatják válaszra sem..ja,és azt,hogy mire jó az nekik,hogy megkapják az önéletrajzom és nem fizetek nekik semmit???!!jaa, és vajon mit mondana az a Dietmar,aki állítólag németben a főnök...
2011. nov. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kovács István Lali válasza:
Nem javaslom senkinek! Az általuk közvetített javarészt raktári munkák alatt komissiózást kell érteni ,ami ma Németországban ma egy filléres meló amit 300-400 eurós kelet-európai rabszolgákkal feltöltendő részmunkaidős "minijob" -ot jelent! Ide csak elmebetegek jelentkeznek németként! Ez nagyjából annyit jelent hogy mint egy hülye tonnákat kéne összeállítanod komissiós targoncára óránként filléres darabonkénti fizetéssel! Még ezt a kevés megalázó fizetést is úgy tudod elérni ha adózási és szociális trükköket követsz el! A munkahelyeken javarészt lengyelek és oroszok vannak ,némettel maximum mint főnök fogsz találkozni! Az élelmiszerraktárakba közvetítenek embereket ami messze a legkeményebb és legrosszabbul fizetett területe ennek a fajta munkának hála a diszkontok folyamatosan lefelé irányuló ár versenyének! SE juttatások ,se szabadság , se rendes órabér ,mert az óránkén teljesítendő darabmennyiséget nem teljesíted akkor röpülsz ,jobb esetben kapsz egy pár centet! Gátlástalanul néznek hülyének kint a közvetítők! Hiszen te egy közvetítőn keresztül mész ki ás egy újabb közvetítőn keresztül leszel , részmunkaidős kölcsönzött munkaerő! Jogod az szemmenyi nem lesz...
2011. nov. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 LACCCKA válasza:
Szemét , tetves banda az egész! Nem érdemes velük foglalkozni, engem is csak hitegettek! Ha komolyan akartok munkát keresni külföldön akkor ezekkel nem szabad szóba állni.
2012. febr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Laszki válasza:

hírnévrontásért börtön is járhat!! persze aki nem tud németül annak lehet tetves banda, de annak aki tud és még esetleg egy érettségivel is rendelkezik az nem 300-400 eurót de több mint az 1000et is megkereseheti...rengetegen dolgoznak kint és elégedettek a munkával és a pénzükkel is!

LACCCKA szerintem te csak simán egy inkompetens barom vagy tothz65 te pedig valamit biztos nagyon félreértettél, a helyedben nem ínék ide hazugságot. Ha munkát keresel ne mást fossz meg a lehetőségtől hogy ő neki jó legyen csak mert a csöppnyi paraszt eszeddel nem jól konstatáltad a helyzetedet. Persze itt csak a szubjektív véleményetek volt kérdezve dehát úgy néz ki ha az ember a kisujját nyújtja rögtön az egész karja kell neki. Ne itt legyen nagy a képetek :D

A legjobb lenne ha ez a topik itt meg is szűnne :) www.summers-ig.com - itt minden szükséges infót megtalálható...

2012. febr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Az nem hírnévrontás,hogy valakinek hónapok után sem szólnak vissza,csak elküldi nekik az ember az önéletrajzát,és többszöri megkeresés után annyit hazudnak,hogy küldtek emailt,pedig nem is,HAGYJUK MÁÁÁR,ez is olyan,mint a többi,SOHA nem szabad ilyenekkel foglalkozni.Én 2nyelven beszélek,több évig külföldön dolgoztam NEM közvetítő által, és ezután sem fogok egy ilyet sem megkeresni,ezt is kár volt.hazudgáljanak másnak!!!!!Mi az hogy hol 5ezret kér,hol 10ezret,döntse már el,hogy kér-e pénzt,ha meg kér,akkor pláne hagyjuk.Te is vmi beépített ember vagy,felesleges őket védened,előttem leszerepeltek.ENNYI
2012. márc. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
...és ezen NEM volt mit félreérteni és NEM írtam hazugságot.ŐK hazudtak a pofámba.
2012. márc. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én nemrég próbálkoztam velük....de minek.... 100 email, telefonálgatás stb. után behívnak, utazok egy csomót elbeszélgetek az ügyvezető igazgatótól kezdve mindenkivel(közel másfél órán keresztül) németül és magyarul is, minden OK már "lehet hogy jövő héten indulni kellene"... Őszintén mondva "még bele is éltem magam", ahogy ott előadták, hogy "ugye biztos nem jelentene problémát ha jövő héten már utazni kell", meg hosszasan elbeszélgettünk a konkrét feladatokról, munkavégzésről(mondjuk egy kicsit ködösen, mert így utólag átgondolva mindenki beszélt mindenről(több helyszín több pozíció) de lényegi kérdésekre, mint pl.: bérezés,juttatások nem igazán kaptam konkrét válaszokat...és amit sikerült is "kihúzni" merőben más volt mint a telefonbeszélgetések, emailezések alkalmával kapott információk.... egy kicsit keveredésnek tűnt számomra az egész) ...hagyjam ott az okmányaim fénymásolatát (a német nyelvű önéletrajzom meg amúgy is náluk volt már) stb... aztán a várva várt "jövő hét" sokszorosa eltelt már azóta és se telefon se semmi...ezután már email-re sem voltak képesek reagálni... Tanulság: "7000 Ft utazási költséget könyvelhettem el veszteségként"+sikerült "megismerni" ezt a céget...
2012. jún. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én voltam rajtuk keresztül dolgozni Németországban, komissziós melót végeztünk, minden kifogástalanul el volt intézve, habár lehet hogy azt már a német cég intézte, 1000 eurót körül kerestünk eleinte, akik még kint vannak már jóval fölötte!!
2013. jún. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!