Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen hely Bécs? Úgy mindent...

Milyen hely Bécs? Úgy mindent egybevetve?

Figyelt kérdés

mondjuk Budapesthez képest?

azt hallottam, hogy nem a fiatalok városa, inkább az idősebbek találják meg a nekik való programot (Opera, stb.) szóval Bécs tényleg nem a fiatalosságáról híres?


2011. júl. 17. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly nyáron voltam egy napot Bécsben. Én úgy vettem észre, hogy Bécsben vannak fiatalok, idösek vegyesen, de igazából nem ezt figyeltem. Sajnos mivel csak egy napot voltunk ott, nem jutott idö mindenre, de azért leírom, milyen volt: az rögtön feltünt, hogy Bécsben rengeteg vásásrlási lehetöség van: megannyi üzlet, ajándékboltok, karácsonyi vásár... voltunk egy fashion streeten, ahol mindenféle luxusmárka boltja megtalálható volt. elképesztö volt az az utca. szóval Bécsbe nem árt sok pénzt vinni, ha te is imádsz vásárolni, mint én. ;) aztán rengeteg volt a turista is... Megpróbáltunk minden híres bécsi épületet megnézni, de még a felét se láttuk... sajnos, de pár hét múlva újra kilátogatunk, és akkor már felkészültebbek leszünk. :) mindenképpen ajánlom mindenkinek, aki szeretne megtapasztalni egy kicsit más légkört, és még közel is van, úgyhogy egy hétvégén simán körbe lehet járni. :))
2011. júl. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és bp-hez nagyon hasonló város, viszont fejlettebb minden téren.. én így vettem észre.
2011. júl. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csúnyák a csajok.
2011. júl. 18. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó hely! Nemcsak időseknek, de fiataloknak is remek, tele van programokkal, amiknek ráadásul nagyon jó a reklámjuk, így ha nyitott szemmel jársz, egyszerűen nem fordulhat elő, hogy valamiről utólag szerzel tudomást. Biztonságosabb és tisztább, mint Budapest.
2011. júl. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!