Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországban hová menjünk?...

Horvátországban hová menjünk? (többi lent)

Figyelt kérdés

szeptember 3.án indulnánk, észak és közép Dalmácia rész, inkább sziget vagy félsziget, város látogatás, kiránduló lehetőség, sziklás part, barlangok, növényzet.

Negatívat is írhattok.

köszi


2011. júl. 25. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Omis. Onnan tudtok menni Dubrovnikba, Splitbe, Trogirba, szigetre Brac-ra, szikla, hegy van bőven, ott a folyó, szóval tökéletes.
2011. júl. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szeptemberben már változékonyabb az idő,ezért érdemesebb egész délre menni.Olvastam,hogy Makarska városát egy hatalmas hegy veszi körbe,ezért védett a felhőktől,cspadéktól.

Én csatlakoznék az elöttem szólóhoz és OMIS-t ajánlanám.Festői környezetben fekszik és a környékén rengeteg a látnivaló.Klis vára(IV.Bála királyunk ide menekült a Tatárok elől)Trogir (világörökség része az óvárosa)és nemzetiparkok......

2011. júl. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Azt hiszem, akkor Omisban kezdek el szállsát keresgélni, a képek nagyon tetszettek, amiket Omisról találtam.

2011. júl. 26. 10:41
 4/8 anonim válasza:
Én is Omisra szavazok,gyönyörű környék és eléggé délre van,h kellemes legyen még az idő.Ha gondolod,tudok egy jó kis apartmant Omistól pár km.re;)
2011. júl. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt megköszönném, ha megírnád, nagyon rendes vagy.
2011. júl. 26. 15:09
 6/8 anonim válasza:

Mi az adriatic.hr oldalán keresztül mentünk,de mondta a háziasszony,h inkább személyesen vegyük fel vele a kapcsolatot,mert úgy olcsóbb,adott névjegykártyát.

Mutatom linken a helyet:

[link]

[link]

Ha beszélsz angolul(vagy horvátul),tudok adni telefonszámot is.

Nagyon szép tiszta apartman,rendesek a háziak,egyedül a tv-t hiányoltuk picit,de megvoltunk nélküle;)

2011. júl. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi! tényleg szép, sajnos németül beszélünk, én is, párom is, de így is jó árban van a honlapon is, már találtam 2 másik apartmant, ha azokat elvinnék, akkor írok ezért a telefonszámért priviben neked.

Köszi a segítséget, tetszik ez a Lokva Rogoznica.

2011. júl. 26. 16:33
 8/8 anonim válasza:
Nincs mit! Írj nyugodtan privit,ha kell a szám.Búvárszemüveget,pipát vigyetek magatokkal,érdemes leskelődni magatok alá a vízben;)
2011. júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!