Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyiért lehet legolcsóbban...

Mennyiért lehet legolcsóbban Budapestről eljutni Berlinbe és vissza repülővel?

Figyelt kérdés

Jövőre,érettségi után Berlinbe tervezek egy 5-7 napos kiruccanást , érdekelne,hogy körülbelül mennyibe kerül az út oda-vissza repülővel. És kb. mennyiből jön ki az út plusz a szállás mondjuk egy 3*** hotelben félpanzióval.

Kösz a válaszokat!


2011. júl. 28. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:

www.easyjet.com

www.bookings.org

2011. júl. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt hittem meg van 40e-ből oda vissza :\ biztos van olcsóbb is sztem..
2011. júl. 28. 20:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mikor mész, van amikor 15-20 között is kijön.
2011. júl. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát Augusztusban mennék , de akkor ez mindig változó? És ha jóval előre foglalom le akkor olcsóbb?
2011. júl. 28. 20:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha előre foglalod le akkor olcsóbb, de jövő augusztusra még nem lehet foglalni.
2011. júl. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
simán lehet malévnál is kapni olcsó jegyeket. sőőt. én berlinben élek és mindig malévval repülök mivel az easyjet-nél ha a csomagot és a speedy boardingot is hozzáadom akkor a jegy drágább!! és nem is tegel-ről indul a gép, plusz üdítő és snack sincs ingyen.malévnél meg megvan már az ülésed, simán becsekkolsz online, sokkalkényelmesebb és olcsóbb is mint az easyjet. szóval sokkal inkább malév. most pl szeptemberben megyek haza 110 euro oda vissza a jegy malévval.(igaz nem hétvégén)
2011. júl. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nah az egész korrekt ár , én is valami ilyesmire gondoltam..
2011. júl. 29. 15:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Már meg van a jegy? Ha nem, akkor Ryanairrel nagyon olcsó!
2012. máj. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!