Kezdőoldal » Utazás » Európa » Rómába hogyan tudnék a legolcs...

Rómába hogyan tudnék a legolcsóbban kijutni? Budapestről indulnék.

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 02:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Autóstoppal.
2010. febr. 24. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is, ellenben ilyen távolságra még sosem intettem le senkit. Ez mennyire biztos módszer? Úgy értem mekkora szerencse kell hozzá? Van valami titka?
2010. febr. 24. 05:36
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem stoppolni kockázatos, nem tudod, hogy kinek a kocsijába szállsz be + elég hosszú út... :) ismerősöm felvett egy stoppost, aki őútközben elmesélte, hogy most szabadult a börtönből emberölés miatt xD de egész normálisan elbeszélgettek :D na, azóta nem vesz fel stopposokat :)
2010. febr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
hét ln spanyolországig elstoppoltam anno és semmi bajom nem volt, a vonatvc- dolog is jó van, hogy berlinig elmegyek anélkül h leraknának, van hogy minden bokornál leraknak:)
2010. febr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem repülővel. mi tavaly voltunk, és amolyan olcsó pár napon, tehát jó áron volt a szállás, a repjegy, közlekedést gyalog oldottuk meg, adhatok tippeket.
2010. febr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azt nagyon szépen megköszönném, ha tudnál még tippeket adni. Nem érzem magam rutintalannak, annyira gyakran és odafigyelve a költségekre mégsem utazom, hogy ki tudjak hozni egy majdhogynem filléres megoldást (jó, azt is megértem persze, hogy Rómában ezt a szót nem ismerik). Szóval köszönöm, bármire nyitott vagyok.
2010. febr. 24. 23:16
 7/13 anonim ***** válasza:
Wizzair.
2010. febr. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én írtam a stoppot, de ekkora távra én sem próbáltam. Van egy egészséges kockázata, és nem tudom, mennyi idő. Én meg vettem fel egy fiatal lányt, aki egyedül stoppolt Lengyelországból Indiába. Na ő elég ritka kivétel.


Rómába már mentem olcsó fapados repülővel, de bejutni a városba meg vissza a reptérre kb. még egyszer annyi volt, mint a repülőjegy!

2010. febr. 25. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az elég megnyugtatóan hangzik... :-( Akkor a stopra ott lesz szükség, ha jól értem :-)
2010. febr. 25. 03:38
 10/13 anonim ***** válasza:
mi wiizzairrel mentünk, előre lefoglaltuk a jegyeket, így egész jó áron lett. márciusba egyébként úgy lehet menni, hogy késő este érsz oda, tehát taxit fogsz a reptéren, hogy bejuss a városközpontba. Legegyszerűbb ha nem telik meg a taxi, h a repülőn körbekérdezel másokat, merre mennek, így ők is te jól jársz, elosztoztok a taxi árán :) Mi a texas hotelben voltunk, egy alsóbb kategóriás szálló, de van reggeli, ami rengeteget számít, hisz úgyis egész nap járod a várost. A Mcdonaldsok elfogadható áron vannak, és általában üresek :) Viszont érdemes egyszer kétszer beülni igazi olasz pizzát enni étterembe :) Mi ezt a Trasteverén tettük meg, ami a régi olasz városnegyed. Oda azért ajánlatos busszal menni, mert messze van mindentől, de nagyon szép azis.
2010. febr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!