Kezdőoldal » Utazás » Európa » A forum romanumba van belépő?

A forum romanumba van belépő?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 09:57
 1/1 anonim válasza:

Igen van.

Lehet venni közös jegyet a Colosseummal, ami szerintem megéri, mert akkor nem kell sorba állni a Colosseumnál.

[link]


Nem tudom hány napra mész, de mi csak 3 napra voltunk, ezért megérte nekünk a Roma PASS, ami a tömegközlekedést és 2-3 múzeum belépőt tartalmaz. Mi ezzel voltunk a Forumon és utána a Colosseumban és így nem kellett kivárnunk a kígyózó sort.:)

[link]


Egyébként hallottam másoktól, hogy nekik nem tetszett a Forum, mert csak egy csomó rom. Nekünk nagyon tetszett, mert nagyon szeretjük az ókori történelmet, de ha titeket annyira nem hoz nagyon lázba, vagy spórolni akartok elég jól rá lehet látni a Capitoliumról, a mellette lévő útról, vagy akár a Colosseumból is.

2011. aug. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!