Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol van olyan nyaralóhely,...

Hol van olyan nyaralóhely, ahol szeptember közepén is jó idő van (30 fok körül), meleg a tenger, és kocsival (viszonylag gyorsan) elérhető?

Figyelt kérdés
Lehetőleg ne Horvátországban legyen..
2008. júl. 30. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Spanyolország. Bár kicsit az messze van. Még Olaszország az ami jó lenne, de annak is déli része, az meg eléggé messze van szintén. Ami kocsival gyorsan elérhető ott igencsak olyan idő van mint nálunk.
2008. júl. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Montenegro. Gyönyörű és olcsó. Nem ismerik az emberek, pedig a világörökség része. Nézz utána. Ezenkívül Görögországban is meleg van még bőven szept közepén!!!

Montenegro 850 km (Fejér megyétől), Görögország 200-al több. Jó nyaralást!

2008. júl. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már sokszor voltam szeptemberben Görögországban, és még nem csalódtam az időjárásban!:) 11-12 óra alatt lent lehet lenni.
2008. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azt hiszem, valamelyiket kipróbáljuk majd :-)
2008. aug. 1. 09:46
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek le a francia riviérára. Megunhatatlan, annyi minden van. Mi három éve minden ősszel leautózunk 8-10 napra. Igazi meleg nyár van, meleg a tenger is, és rengeteg álomszép látnivaló van.
2008. aug. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tunézia
2011. jún. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, most olvasom h kocsival mennél, ugyh Tunnézia storno, bocsi
2011. jún. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!