Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországban elfogadják az...

Horvátországban elfogadják az eurót?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Általában igen,de nem mindenhol!

Fizetés elött kérdezz rá!

2011. aug. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
inkább válts kunára, jobban jársz
2011. aug. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak az autópályák környékén fogadták el. De legtöbb helyen pl piacokon kis áruházakban, boltokban Kunát kérnek, és azzal jobban is jársz.
2011. aug. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
50%
Dehogyis!!! Csak az aranytallért ;)
2011. aug. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
50%
Betyárkörtét!
2011. aug. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudoom,amikor azt mondtam kunával fizetek,az utolsó fillérig mindet ki kellett fizetni,mikor euroval akkor pedig alkudozni is lehetett.

Van ahol örülnek neki,mint majom a farkának,van ahol húzzák a szájukat,mi fizettünk ezzel is azzal is!

Sőt parkoló autómatába a 10ft-osokat szortuk és elfogadta!

2011. aug. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi Omis környékén voltunk, ott a bazárokban, éttermekben többnyire elfogadták, de kisebb boltban, bizonyos programokon, csak kunával lehetett fizetni, szóval szerintem érdemes készülni azzal is rendesen.
2011. aug. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

09:15

Persze, hogy lehetett alkudozni, mikor €-val fizettél - olyan árfolyamon számolta, hogy ő mindenképp jól járt :)

2011. aug. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Persze kunával is készülünk csak ha eurót is viszünk magunkkal és az megmarad azt letudjuk vásárolni itthon hogy ne legyen veszteséges viszont ha kuna marad akkor visszaváltani az már úgy nem jó :D
2011. aug. 3. 14:03
 10/10 anonim ***** válasza:

9:15-ös vagyok!

Igen Én jártam jobban ha euróval fizettem,nem számoltak rá többet!Rendes árfolyamon váltotta!

Euroba fizettem az egész utat,lekopogom ott sem buktam!

De ha kunával fizettem,na akkor már a legutolsó fillérig mindet számolták,se kevesebb se több!

2011. aug. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!