Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen hely München? Mind...

Milyen hely München? Mind utazás, mind ottani élet szempontjából.

Figyelt kérdés
Mert képek alapján a világ egyik leggyönyörűbb városának tűnik, mely igencsak gazdag.
2011. aug. 4. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó hely! Én itt élek már 3 éve a barátnőmmel(aki német), nagyon jól érzem magam. Annyit tudni kell róla, hogy Németország egyik legdrágább városa, így jól lehet keresni, de ha nem figyelsz, akkor hamar elfogy az amit megkerestél. Nagyon szép a város, rengeteg program és kikapcsolódási lehetőség van a városban. Munkalehetőség is elég sok van, azt gondolom, hogy aki akar az talál munkát. Az a lényeg, hogy rendelkezz nagyon jó német nyelvtudással.
2011. aug. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszodat!:)

Én még gimnazista vagyok, de utána szeretnék német egyetemre menni, és utána le is telepedni majd.:)

2011. aug. 4. 20:55
 3/3 anonim válasza:
Német
2011. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!