Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliába szükséges útlevél?

Lujza1819 kérdése:

Angliába szükséges útlevél?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szükséges, elég a személyi.
2011. aug. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Határátlépéshez nem kell, de ha dolgozni mész szükséged lehet rá, pl. a bankszámlanyitáskor meg a TB intézéskor stb. Szóval vidd magaddal!!
2011. aug. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem kell, hivatalosan kötelező elfogadniuk a személyit minden ügyintézésnél. Én voltam kint fél évet és soha nem kértek útlevelet, bár volt, hogy fél percig vizsgálgatták a személyit, de olyan soha nem volt, hogy nem fogadták el. Fel sem merült. TB ügyintézésnél, bankszámlanyitásnál, alkohol és cigi vásárlásánál stb. sem. Ennek ellenére, ha van érvényes útleveled, akkor én is azt javaslom, hogy vidd magaddal, de csináltatnod külön nem kell csak azért. Bár én is hallottam olyat még amikor itthon voltam, hogy előfordulhat, hogy valahol nem fogják elfogadni, de szerencsére személyes tapasztalatom, hogy mindenhol elfogadják, mert kötelező nekik!
2013. jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!